logo

Webové stránky pod stromeček

Pro každého, kdo řeší každoroční problém, co darovat pod stromeček, je připraven Můj Nový Web ve vánočním balení. Vánoční balíček od ACTIVE 24 Můj Nový Web umožňuje vytvořit jednoduše, rychle a kvalitně internetové stránky běžnému uživateli ale i začátečníkovi.

Můj Nový Web s dárkovým vánočním certifikátem je ideálním užitečným a zároveň zábavným překvapením.

Vánoční balení obsahuje kromě běžného obsahu (domény, nástroje na tvorbu webu, prostor pro obrázky a texty, statistiky návštěvnosti) navíc dárkový certifikát, který je možné darovat právě pod stromeček, a také grafické originální vánoční, dárkové nebo zimní šablony, pomocí kterých je možné vytvořit během okamžiku jednoduché vánoční webové stránky. Vše je navíc k objednání on-line, takže dárek může být připraven během několika hodin.

Můj Nový Web je díky svému jednoduchému ovládání a zároveň profesionálnímu designu vhodný pro tvorbu internetové prezentace jak firemní tak i osobní. Vkládání textů, obrázků i fotografií je přehledné, rychlé a časově nenáročné. Můj Nový Web zvládne i naprostý začátečník se základní znalostí práce na počítači. Pro všechny uživatele je navíc připravena non-stop zákaznická podpora.

Další články k tématům - internetové - Můj - Nový - stromeček - vánoční - Web - webové

Článek ze dne 4. prosince 2008 - čtvrtek

Další články od Active 24 s.r.o.