logo AEC s.r.o.

AEC opět mezi Českými 100 nejlepšími

Společnost AEC Data Security Company se koncem roku 2006 umístila v top 100 v prestižní soutěži "Českých 100 nejlepších" ...

Tuto celonárodní soutěž organizuje společnost Comenius již od roku 1996 a jejím cílem je ocenit významné české společnosti různých ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících výsledků. Konečné pořadí je určováno výhradně četností nominací jednotlivými respondenty.

Pro společnost AEC je toto ocenění již třetím od roku 2003, kdy se poprvé této soutěže zúčastnila. Ředitelka AEC Ing. Alena Řezníčková k tomu dodává : "Pokud jsme pro rok 2006 opět zařazeni mezi onu stovku nejlepších, už to není jen náhoda, ale znamená to pro mne významný závazek pro následující roky. Uvědomujeme si jedinou možnou cestu k udržení úspěchu, která spočívá v trvalém prohlubování našich znalostí v oblasti informační bezpečnosti, v zajištění stále komfortnějších technických a konzultačních služeb pro zákazníky a zlepšování vlastností softwaru vyvíjeného v AEC. Protože v roce 2007 chceme nejen doplnit sbírku ocenění Českých 100 nejlepších, ale chceme vám, našim zákazníkům, být co nejdůvěrnějším rádcem a řešitelem v oblasti,  které rozumíme, chceme vám pomoci optimalizovat cestu k zabezpečení vašich aktiv, vašich elektronických dat. Chceme být pro vás ti nejlepší."

Článek AEC s.r.o. ze dne úterý 9. ledna 2007

Další články od AEC s.r.o.