logo

Nové notebooky Lenovo řady ThinkBook pro mobilní profesionály

Lenovo uvádí nový ThinkBook Plus Gen 2 i a stylové notebooky ThinkBook 13x i a ThinkBook 16p Gen 2. Jsou určeny zejména profesionálům v malých a středních firmách (SMB), kteří preferují zejména mobilitu.

Profesionální notebooky jsou zkonstruovány jsou ze slitiny hliníku, přičemž jsou k dispozici ve dvou barevných provedeních. Nejnovější modely ThinkBook tak spojují inovativní funkce se sofistikovaným designem, což uživatelům umožňuje flexibilně pracovat z libovolného místa v jakémkoliv prostředí.

S tím, jak se rychle mění způsob podnikání, je pro malé a střední podniky často složité přejít na hybridní obchodní modely. Je proto velmi důležité, aby byli uživatelé vybaveni tou správnou technologií, která jim umožní přizpůsobit se jakékoliv situaci.

Nové displeje s poměrem stran 16:10 a obrazem Dolby Vision HDR, podpora Dolby Atmos u vybraných modelů a nejnovější generace grafické karty NVIDIA GeForce ve ThinkBook 16p otevírají nový svět plný tvorby, úprav a zábavného obsahu.

Notebook ThinkBook Plus Gen 2 i

Nejnovější notebooky ThinkBook jsou navrženy na základě zkušeností zákazníků a soustředí se tak na vše, co je pro koncové uživatele opravdu důležité.

ThinkBook Plus Gen 2 i byl vylepšen téměř ve všech oblastech.

Mezi klíčová vylepšení patří:

Ceny a dostupnost:

Notebook ThinkBook 13x i v barvě Storm Grey

Kompaktní ThinkBook 13x i, který je dostupný v barevných odstínech Storm Gray nebo Cloud Gray, je jedním z nejtenčích 13palcových pracovních notebooků na trhu. S tloušťkou pouhých 12,9 mm a hmotností menší než 1,2 kg mají uživatelé možnost přenášet své zařízení bez jakékoliv námahy, kamkoliv je práce zavede.

Tento elegantní notebook se s výjimkou displeje e-Ink pyšní všemi atributy ThinkBook Plus Gen 2 i, jako jsou technologie Dolby Vision, Dolby Atmos a Thunderbolt 4. ThinkBook Plus Gen 2 i and 13x i jsou navržené na platformě Intel Evo a jsou poháněné 11. generací nízkoenergetických procesorů Intel Core.

Díky tomu nabízí vysokou rychlost a inteligenci při zachování skvělé výdrže baterie. V kombinaci s rychlou bezdrátovou sítí WiFi 6 a 53 Wh baterií to znamená, že se uživatelé s takovou výbavou dokážou přizpůsobit jakékoliv pracovní situaci v kanceláři i mimo ni.

Ceny a dostupnost:

ThinkBook 16p Gen 2

ThinkBook 16p Gen 2 poháněný nejnovějšími mobilními procesory AMD Ryzen osloví náročné uživatele, kteří touží po výkonných modelech s profesionální kvalitou zobrazení, rychlou pamětí a vysokorychlostním připojením. Uživatelé se mohou těšit z notebooku optimalizovaného pro videokonference prostřednictvím volitelné webové Full HD kamery, která je chráněná krytkou ThinkShutter.

Ocení určitě i větší touchpad a pohodlnou podsvícenou klávesnici, která rozpoznává okolní světlo a disponuje klávesami pro rychlý přístup ke konferenčním hovorům. Notebook je vybaven také dalšími inteligentními funkcemi, které zlepšují práci.

Algoritmus pro potlačení šumu založený na umělé inteligenci (AI) potlačí okolní hluk a uživatelé mohou snadno přepínat zvukové režimy mezi soukromým pro osobní hovory, sdíleným pro skupinové volání, nebo režimem prostředí, pokud si uživatel přeje sdílet zvuky z jiných zařízení.

ThinkBook 16p Gen 2 bude k dispozici s volitelnou grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX nové generace, která doplní výpočetní výkon procesoru AMD Ryzen. Vznikne tak vysoce výkonný notebook s 16palcovým displejem (2560 x 1600), který může urychlit kreativní práci, a to i díky technologiím ray tracing, AI a videím s vysokým rozlišením.

Pro věrnost a přesnost barev lze ThinkBook 16p konfigurovat také s předkalibrovaným displejem s certifikací X-Rite Pantone.

Ceny a dostupnost:

Software Lenovo Vantage

Aby mohli být podnikoví uživatelé při práci ještě efektivnější, dočká se software Lenovo Vantage v příštích měsících několika aktualizací, z nichž některé budou specifické pro malé a střední podniky, které v rámci aplikace uvedou, že je jejich zařízení používáno v režimu práce.

Mezi nové funkce patří přidání vyhrazených stránek, jako Meeting Manager a Creator Center, které uživatelům pomáhají lépe konfigurovat nastavení jejich zařízení pro online schůzky, kreativní práci a aplikace.

Autodiagnostická služba Vantage Smart Performance Services, která je nyní v rámci této aktualizace přístupná na globálních trzích, poskytuje uživatelům přístup ke skenování jedním kliknutím, opravám malwaru a odstraňování dosud neznámých virů, pro výkon all-in-one počítače, jeho údržbu a vylepšené zabezpečení.

Díky novému progresivnímu ukládání do mezipaměti webových aplikací, které Vantage načte během pouhých několika sekund, získáte rychlejší přístup ke všem novým i stávajícím funkcím Vantage bez ohledu na to, kde na světě se právě nacházíte.

Článek ze dne 15. ledna 2021 - pátek

Další články od Lenovo Czech

Lenovo představuje nové modely notebooků ThinkPad

Ducati Lenovo tým

Strategie dlouhodobě udržitelného růstu přináší Lenovu rekordní výsledky

Nové futuristické herní notebooky Lenovo řady Legion

Nové notebooky Lenovo řady ThinkBook pro mobilní profesionály

X1 Titanium Yoga - nejtenčí notebook ze série Lenovo ThinkPad

Notebook Yoga Slim 7i Pro s OLED displejem

Řada nových zařízení v rodině notebooků Lenovo IdeaPad

Nové monitory Lenovo a počítač Yoga AIO 7

Nový tablet Lenovo TAB P11

Lenovo roste napříč všemi segmenty

Trendem pro home office jsou herní notebooky

Tři měsíce super muziky zdarma na Amazon Music Unlimited

Nejnovější přírůstky do prémiového portfolia Lenovo X1

Nová generace notebooků Lenovo ThinkBook

OS Linux Ubuntu pro Lenovo ThinkPad a ThinkStation

Nová generace tenkých notebooků Yoga Slim

Finanční výsledky Lenovo za Q1 roku 2020

Lenovo představuje Yoga Duet 7i a IdeaPad Duet 3i s digitálním perem

Lenovo upřesňuje podmínky prodloužené záruky

Delší záruka na tablety a počítače Lenovo

Herní notebooky Lenovo Legion s nejnovější generací technologie NVIDIA a Intel

Nové modely notebooků Lenovo ThinkPad řady T, X a L

Kontinuální růst tržeb Lenovo

Personální posily pro Lenovo management, obchod a technologie

Novinky Lenovo pro rok 2020

Ohebný displej v notebooku Lenovo ThinkPad X1 Fold

Partnerský program ELEVATE pro datacentra a servery Lenovo

Lenovo - přední světový dodavatel PC s rekordní dodávkou 17,3 milionů kusů

Výkonný a cenově výhodný notebook Lenovo Yoga 730

Intel a Lenovo urychlují proces konvergence mezi HPC a AI

Inovace notebooků Yoga a tablety s Google asistentem pro širokou veřejnost

Lenovo představuje inovace ThinkPadů a novou generaci dostupnějších zařízení

Lenovo novinky ze segmentu monitorů, tabletů, AiO i notebooků

Prémiové podzimní novinky Lenovo

Skvělý začátek fiskálního roku podpoří další technologický rozvoj Lenovo

Lenovo servery pro práci s velkým objemem dat

Chytřejší počítače mohou být menší a tenčí

Virtuální a rozšířená realita i IoT řešení pro lepší byznys

Nová generace notebooků Lenovo ThinkPad

Výkonný tablet a notebook Lenovo pro práci i zábavu

Lenovo technologie bodují v žebříčku nejvýkonnějších superpočítačů světa

Lenovo ThinkPad X1 Carbon - ultrabook pro byznysové profesionály

Tři nové výkonné all-in-one PC Lenovo pro práci doma i v kanceláři

Nová řada herních zařízení a příslušenství Lenovo

Firemní notebook Lenovo ThinkBook 13s pro práci i zábavu