logo

Epson velkoformátové tiskárny v distribuci AT Computers

AT Computers rozšiřuje své portfolia o další významnou značku v oblasti velkoformátových tiskáren. S platností od 1. prosince 2008 podepsala AT Computers nový kontrakt se společností Epson.

Velkoformátové tiskárny Epson nabízejí tisk v profesionální kvalitě pro designéry a fotografy. Dostupná je široká řada tiskáren, které jsou ideální pro kontrolní tisk, návrh rozložení stránek i velkoformátové fotografie a umění.

"Díky tomuto kontraktu můžeme nabídnout svým zákazníkům další alternativu pro profesionální tisk. Společnost Epson naopak nově získává přístup i pro tuto kategorii svých produktů do našeho rozsáhlého a zavedeného distribučního kanálu. Ostatně, výhodnost vzájemné spolupráce AT Computers a Epsonu jsme si už dříve ověřili při distribuci jiných typů tiskáren," řekl Petr Mžíček, produktový manažer ve společnosti AT Computers zodpovědný mimo jiné i za značku Epson.

Velkoformátové tiskárny Epson se budou k firemním zákazníkům dostávat prostřednictvím prodejních kanálů AT Computers, AutoCont a Triline, k případným domácím uživatelům pak prostřednictvím prodejen COMFOR a AutoCont, rozmístěných po celé České republice a Slovensku.

Další články k tématům - AT - AutoCont - COMFOR - Computers - Epson - tiskárny - Trilline - velkoformátové - Petr Mžíček

Článek ze dne 27. listopadu 2008 - čtvrtek

Další články od AT Computers a.s.