logo

Fortron uvádí na český trh inovovanou řadu adaptérů pro notebooky

Maximální výkon při minimální spotřebě - to je klíčová přednost nejnovější řady adaptérů pro notebooky NB90 a NB120, které na český trh prostřednictvím distribučních kanálů AT Computers uvádí značka Fortron.

Adaptéry jsou ještě ohleduplnější k životnímu prostředí než předchozí verze: jejich energetická efektivita dosahuje při provozu až 87 % a v režimu standby, tedy při vypnutém notebooku, spotřebují jen 0,5 W.

Nové adaptéry díky tomu splňují nejpřísnější standardy - mezi jinými doporučení Kalifornské komise pro energetiku a programu Energy Star 5. úrovně.

Druhá generace adaptérů NB90 a NB120 by se v České republice měla objevit na přelomu listopadu a prosince letošního roku. V roce 2009 budou tyto modely doplněny verzí pro vysoce výkonné notebooky s příkonem do 150 W (model NB150) a na druhé straně spektra přibude model pro notebooky vyžadující jen 65 W (model NB65).

Všechny tyto adaptéry pracují s napětím 19 V, což je nejrozšířenější napětí používané pro notebooky. Navíc se k nim dodávají vyměnitelné koncovky, které zajišťují bezproblémovou konektivitu.

Kromě modelů NB90 a NB120 Fortron na českém trhu prodává adaptér NB PLUS pro notebooky pracující s napětím v rozsahu od 15 do 24 voltů a také adaptér pro použití v osobním, užitkovém nebo nákladním automobilu (Car Adapter).

Další články k tématům - adaptéry - Compuers - Fortron - NB120 - NB90 - notebooky

Článek ze dne 19. listopadu 2008 - středa

Další články od AT Computers a.s.