logo Barco s.r.o.

FlexiRay SF-110X: malá anténa RFID UHF

Barco uvádí na trh RFID UHF anténu FlexiRay SF-110X - malé rozměry, estetickým designem a unikátní ultra tenký profil. Anténa má rozměry pouhých 155 x 100 x 2 mm, jde o nový model produktové řady ultra tenkých antén FlexiRay.

Ultra tenký model antény FlexiRay SF-110x je nejnovější z produktové řady tenkých antén, k dispozici jak pro ETSI tak i FCC frekvenční pásmo. Anténa má rozměry pouhých 155 x 100 x 2 mm a umožňuje vytvářet RFID čtecí zóny všude tam, kde je vyžadován malý, tenký a estetický profil antén s krátkým dosahem, aplikace vyžaduje malé a neviditelné vestavěné antény nebo jednoduše všude tam, kde chybí dostatek prostoru pro instalaci standardních konvenčních antén.

I přes malý rozměr je možné dosáhnout čtecí dosah antény přes 2 m (testováno se čtečkou Alien a Impinj 30 dBm, 4 m RG-58 kabel, tag Alien Squiggle). RFID UHF anténa FlexiRay SF-110X tak může být velmi dobrou volbou, estetickým a nákladově efektivním řešením pro desktop aplikace, docházkové systémy, RFID kiosky, chytré regály či RFID skříně v maloobchodě, knihovnách, státní správě, call centrech, data centrech a kancelářských prostorách.

Anténa je k dispozici i s celokovovým krytem jako robustní model antény, FlexiRay SFR-110x, určena pro průmyslové a výrobní aplikace. Robustní celokovová konstrukce je speciálně vyvinuta pro použití v náročných průmyslových podmínkách. FlexiRay SFR-110X anténu lze tak použít i pro sledování produktů na výrobních linkách a výrobní aplikace.

"Snažíme se sledovat požadavky trhu a potřeby našich partnerů na specializované a zákaznické řešení RFID UHF antén. Je zřejmé, že správné parametry a design antény jsou nezbytným předpokladem pro úspěch ve většině RFID UHF aplikací. Naším cílem je poskytnout našim partnerům kompletní produktovou řadu antén FlexiRay s unikátním ultra tenkým profilem a nabídnout flexibilní řešení pro nasazení RFID UHF aplikací", objasnil Tomáš Kubíček, Marketing & Business Development Manager, Barco.

Další články k tématům - anténa - ETSI - RFID - UHF - Tomáš Kubíček

Článek Barco s.r.o. ze dne středa 25. července 2012

Další články od Barco s.r.o.