logo

Atlas.cz vyhledává pomocí technologií Google

Centrum Holdings a Google uzavřelo nadnárodní dohodu, na základě které začne portál Atlas.cz využívat vyhledávací technologii od Google.

"Portál Atlas.cz v příštím roce získá zcela novou podobu. Ke změně vyhledávací technologie na portálu Atlas.cz jsme ale přistoupili už nyní, protože smlouva se současným dodavatelem skončila v září a my jsme chtěli uživatelům nabídnout lepší vyhledávací technologii co nejdříve." vysvětluje rozhodnutí Pavel Mucha, generální ředitel Centrum Holdings.

Změna vyhledávací technologie na portálu Atlas.cz je součástí nové nadnárodní dohody mezi Centrum Holdings a Google. Nová vyhledávací technologie na portálu Atlas.cz znamená pro jeho uživatele především to, že naleznou relevantnější české a nově i mezinárodní webové stránky na místě, na které jsou zvyklí.

Inzerenti na portálu Atlas.cz budou moci nadále využívat stejné reklamní pozice, jako doposud, přechod na novou technologii jim díky vyšší relevanci výsledků přinese lepší cílení a vyšší návštěvnost na svých stránkách.

K dalšímu nasazení nové vyhledávací technologie doplňuje Pavel Mucha : "V dohledné době využijeme vyhledávací technologie Google mimo jiné i v sousedním Slovensku, v Chorvatsku tomu tak již je.

Další články k tématům - Google - Pavel Mucha - vyhledávání - Centrum Holdings

Článek ze dne 2. října 2008 - čtvrtek

Další články od Centrum Holdings