logo Centrum Holdings

Nový RealityMIX.cz přichází s nejaktuálnější databází a inovativním vyhledáváním nad mapou

Realitní server RealityMIX.cz (beta verze) se představuje ve zcela nové přepracované podobě a přináší uživatelům nový způsob vyhledávání a výběru nemovitostí i podle kvality okolí. Ode dneška mohou uživatelé hledat nemovitosti přímo nad mapou, která je doplněna o objekty občanské vybavenosti.

Zásadní inovací beta verze nového RealityMIX.cz je zobrazování občanské vybavenosti (školy, školky, pošty, obchody, sportoviště atd.) na mapě v okolí nabízených nemovitostí. "Určitě každý chceme bydlet nejen v pěkném domě či bytě, ale také v příjemném okolí. Zcela nový způsob vyhledávání nad mapou s občanskou vybaveností jako jsou školy, školky, pošta nebo restaurace, umožňuje na serveru RealityMIX.cz uživateli vybírat nemovitost i podle kvality okolí.", říká k nově spuštěné službě Roman Bureš, obchodní manažer serveru RealityMIX.cz.

Zobrazení nabízených nemovitostí v mapě také nově dovolí uživatelům pohybovat se po leteckých snímcích a prohlížet průběžně se aktualizující nabídku nemovitostí při pohybu mapou. Díky propojení s Amapy.cz je pak možné využít rovnou na portálu letecké snímky a dům nebo lokalitu si detailně prohlédnout.

Na serveru RealityMIX.cz je ještě řada dalších novinek. Týkají se nejen výrazného zpřehlednění stránek, ale i časového omezení platnosti zadaných nabídek, které zajistí, že celková databáze bude mnohem aktuálnější. Změny se dotknou i administrátorské části, díky které bude pro realitní kanceláře ale i soukromé osoby snazší a přehlednější zadávání inzerátů. Oblíbené funkce věrných uživatelů v osobním profilu, jako je zasílání novinek pomocí hlídacího psa nebo přehled oblíbených nemovitostí a GPS bodů zůstanou zachovány a díky detailnějším možnostem vyhledávání budou ještě užitečnější.

V neposlední řadě bylo pro RealityMIX.cz vytvořeno nové technické zázemí, které nabídne lepší zpětnou vazbu inzerujícím realitním kancelářím a zajistí komfortní práci s importním rozhraním.

Článek Centrum Holdings ze dne pátek 12. září 2008

Další články od Centrum Holdings