logo

denik.najisto.cz: Centrum Holdings a VLP spojují svoje síly

Centrum Holdings, provozující internetový katalog Najisto.cz, a Vltava-Labe-Press, provozující regionální zpravodajské servery pod hlavičkou Deník.cz, nabídnou uživatelům společný produkt - denik.najisto.cz.

Půjde o spojení největšího regionálního online média a internetové dvojky na trhu katalogů firem. Tedy o kombinaci kvalitního regionálního obsahu a ověřených praktických informací.

Katalog firem Najisto.cz bude výhradním dodavatelem firemních kontaktů regionálnímu médiu - Deník.cz. Najisto.cz poskytne svoji databázi, která obsahuje více 360000 ověřených kontaktů a umožní uživatelům vyhledávání jak podle oboru či klíčových slov, tak zejména relevantní regionální hledání.

"V jednotlivých regionálních mutacích Deník.cz se budou zobrazovat služby a firmy relevantní pouze pro daný region", dodal Tomáš Kordík, produktový ředitel pro malé a střední podniky, Centrum Holdings. "V případě serverů Deník.cz půjde o další rozšíření našich servisních služeb mapujících i mikroregiony,“" doplňuje informaci vedoucí internetových projektů VLP Mirko Radušević.

Firmám a podnikatelům společný produkt přinese výrazně vyšší, kombinovaný zásah jejich vlastní prezentace. Najisto.cz má auditovanou měsíční návštěvnost přes 800000 reálných uživatelů a Deník.cz pak téměř 700000.

"Zejména pro malé a střední podnikatele tato spolupráce přináší efektivnější možnosti propagace svých služeb na úrovni svého regionu, tedy tam kde reálně podnikají a získávají své zákazníky", dodal Tomáš Kordík.

Článek ze dne 7. září 2010 - úterý

Další články od Centrum Holdings