logo Československá obchodní banka, a. s.

Klikni a daruj - platební řešení pro neziskové organizace

ČSOB a Era vyvinuly na českém trhu unikátní aplikaci Klikni a daruj, která uživatelům umožní jednoduše a komfortně poslat z chytrého telefonu peníze prověřeným neziskovým organizacím, a podpořit tak jejich dobročinné projekty.

Aplikace nabízí nejširší spektrum neziskovek, uživatelé si mohou vybrat z více než 91 projektů od 77 organizací a je dostupná pro operační systém Android (Google Play) a Apple (AppStore).

"Rádi bychom uživatelům maximálně usnadnili možnosti, jak přispět na dobrou věc. Všechny organizace jsou prověřené, takže dárci mají jistotu, že peníze půjdou v plné výši na konkrétní projekty a pomůžou konkrétním lidem. Zároveň poskytujeme nejmodernější platební metody, takže platba je komfortní, rychlá a bezpečná," vysvětluje Alena Králíková, manažerka společenské odpovědnosti ČSOB a Ery.

77 neziskovek a pět platebních metod

Uživatel si sám jednoduše zvolí, které neziskové organizaci chce přispět i výši částky. Hledat lze buď podle názvu organizace, nebo podle kategorií - od neziskových organizací pomáhajících seniorům, přes podporu hendikepovaných, až po instituce, které se starají o rozvoj regionů, životního prostředí a humanitární pomoc.

Platbu v libovolné výši mohou uživatelé poslat prostřednictvím platební karty nebo z peněženky PaySec. Majitelé Androidu mohou platbu realizovat i pomocí ČSOB nebo Era Smartbankingu či MasterCard Mobile.

"Dalším zjednodušením je platba pomocí QR kódu. Kdekoli na ulici uvidíte prezentaci charitativní akce s logem Klikni a daruj, jednoduše načtete QR kód a přes aplikaci můžete okamžitě přispět na dobrou věc," říká Alena Králíková.

Jen prověřené neziskovky

Aplikace Klikni a daruj představuje rychlý, jednoduchý a efektivní nástroj, jak pomoci, kde je to třeba. Její největší výhodou je stoprocentní jistota, že peníze dorazí tam, kam mají. Před tím, než jsou jednotlivé organizace do aplikace vloženy, jsou pečlivě prověřeny Fórem dárců.

"Do seznamu k prověření jsou zařazovány všechny neziskové organizace, které mají zřízené Klikni a daruj Konto pro neziskovky. Nabídka je tedy nejen kvalitní a prověřená, ale i velmi široká. Myslím, že si vybere opravdu každý," uzavírá Alena Králíková.

Co je brána Klikni a daruj

Brána Klikni a daruj je on-line platební řešení pro neziskové organizace, které jim umožňuje přijímat on-line platby od svých přispěvatelů pomocí pěti platebních metod. Bránu Klikni a daruj si neziskové organizace umístí velmi jednoduše na svůj web.

Brána Klikni a daruj je navíc integrována na dvou významných portálech prezentující projekty neziskových organizací, a to Modrýživot.cz a Darujsprávně.cz. Aplikace Klikni a daruj nyní přenáší tuto bránu do chytrých mobilních telefonů.

Další články k tématům - Android - Google - neziskovky - peníze - platby - QR - telefon - Alena Králíková

Článek Československá obchodní banka, a. s. ze dne úterý 9. prosince 2014

Další články od Československá obchodní banka, a. s.