logo Daktela s.r.o.

IT práce ve společnosti Daktela s.r.o.

Konzultant zákaznických řešení

Hledáme nového kolegu do našeho konzultačního týmu, který zajišťuje implementace a integrace Daktely u našich velkých zákazníků. Pokud Tě láká zjistit, jak náš produkt pomáhá například v projektu Chytré karantény, u zákazníků jako jsou Mall, Gasnet nebo Čedok, pak hledáme právě Tebe.

DevOps programátor

Hledáme nového kolegu do vývojového týmu, který se bude podílet na dalším rozvoji naší webové platformy pro kontaktní centra. Pokud Tě baví vymýšlet nová řešení a posouvat technologie dopředu pak hledáme právě Tebe.

BI analytik / konzultant

Hledáme nového kolegu do našeho týmu, který má zájem proniknout do datového světa telekomunikací a kontaktních center. Zavalíme Tě desítkami GB dat a z nich bys měl dodávat jak interní reporty o fungování Daktely a našich zákazníků, tak i reporty pro naše zákazníky. Projekty jsou různorodé, od reportů, které v rámci Chytré karantény studuje celé Česko, po zákaznické reporty pro naše velké zákazníky jako jsou Mall, Notino, Bohemia Energy, Čedok a mnoho dalších.

PHP / Javascript Programátor

Hledáme nového kolegu do vývojového týmu, který se bude podílet na dalším rozvoji naší webové platformy pro kontaktní centra. Pokud Tě baví vymýšlet nová řešení a posouvat technologie dopředu, pak hledáme právě Tebe.

VoIP / Call Center Administráto

Do našeho týmu VoIP specialistů hledáme nového kolegu, který se s námi bude podílet na správě a implementacích VoIP řešení a kontaktních center pro naše zákazníky.