logo Daktela s.r.o.
Richard Baar

Richard Baar

Zakladatel společnosti Daktela

LinkedIn

V Daktele se nám podařilo celosvětově meziročně navýšit obrat o více než 30 procent, přičemž ukazatel EBITDA vzrostl na rekordních 74 milionů korun. Díky stovkám nových zákazníků a covidovým vlnám došlo také k dosud největšímu zatížení naší cloudové platformy pro kontaktní centra v historii Daktely, systém přesto opakovaně prokázal prakticky 100% spolehlivost, což je pro naše zákazníky jedna z nejdůležitějších vlastností.

Zaznamenali jsme např. nárůst počtu hovorů o více než 30%, komunikace v rámci chatu o 18% a ve srovnání s rokem 2020 došlo také k nárůstu počtu hovorových licencí Daktela o celých 35%, a to jak díky novým zákazníkům, tak v souvislosti s růstem počtu licencí v rámci systému Chytrá karanténa, největšího kontaktníha centra v ČR.

Komunikace stále více obsahuje kromě standardního objednání zboží také podrobnější a komplexnější poradenství, což ovšem zvyšuje nároky na jednotlivé operátory kontaktních center. Proto vycházíme tomuto trendu vstříc s naším softwarem Daktela, který firmám umožňuje kontakt se zákazníky všemi komunikačními kanály.

Jde tedy o přehlednou a transparentní omnichannel komunikaci, a zároveň bezproblémovou integraci s dalšími důležitými aplikacemi a různými ekonomickými systémy.

Na trh cloudových kontaktních center jsme se zaměřili již před lety. Tento trh má náročné požadavky, primárně na dostupnost, podporu a míru adaptability. S naším produktem jsme se rychle stali předním poskytovatelem v rámci ČR a SK.

Nyní vstupujeme do další fáze naší expanze v Evropě se společností NFON.

Dříve, než se do dané ordinace pacient dovolá, se systém podívá, se kterým z lékařů byl v kontaktu, případně se kterým pracovníkem klientské linky naposledy hovořil a na toho ho primárně spojí. Hovor může vyřídit ovšem dostatečně kvalifikovaně i jiný zdravotník či zdravotní sestra díky kompletní historii komunikace, kdy hned uvidí, co bylo konkrétně v minulosti řešeno.

Díky systému Daktela tak máte jistotu, že všechny hovory jednotlivých pacientů a klientů dané kliniky nebo nemocnice budou zodpovězeny a e-maily vyřízeny.

Velmi si ceníme, že jsme získali pečeť kvality Czech Superbrands 2021. Navíc jsme na začátku letošního roku obdrželi také nominaci na ocenění IT produkt roku za náš systém pro Chytrou karanténu. To dobře symbolizuje posun Daktely do pozice jednoho z technologických leaderů na trhu kontaktních center v rámci střední Evropy.

V letošním roce plánujeme v rámci dalšího rozvoje společnosti mimo jiné otevřít pobočku v Budapešti a začít poskytovat dostupné omnichannel řešení i pro maďarské zákazníky.

Stránka 1/3 Další >