logo Daktela s.r.o.
Jiří Havlíček

Jiří Havlíček

Technický ředitel společnosti Daktela

LinkedIn

Díky našemu technologickému řešení jsme schopni linku 1221 v případě potřeby prakticky okamžitě přenastavit na jakýkoli účel - např. v případě přírodních nebo humanitárních katastrof. Proto můžeme tak snadno a rychle začít poskytovat asistenci příchozím uprchlíkům.

A další kroky mohou následovat - nabízí se jednak výraznější rozšíření oblastí, v nichž pracovníci linky mohou být nápomocni - např. zprostředkováním kontaktů na organizace poskytující materiální pomoc, ubytování a další asistenci.

Dále pak možnost odpovídat i jiné než telefonické dotazy, např. pomocí chatu či integrací dalších kanálů, jako jsou sociální sítě, nebo napojení kontaktního centra na jakoukoli aplikaci.

Na trhu je mnoho technologií, které se pro práci z domova na bázi vzdáleného přístupu dají využívat. Když jsme v rámci rozšiřování kapacit našich operátorů začali řešit zcela nové pozice, které bude možné vykonávat z domova, bylo k tomu nutné najít i vhodné technologické řešení.

Jako ideální se pro náš obor BPO jevila technologie WebRTC, ihned jsme začali uvažovat nad její implementací do našich call center. I čeští zaměstnavatelé již pochopili výhody těchto aplikací.

Nabídka zaměstnání Daktela s.r.o.