logo

Dial Telecom koupil Telekom Austria Czech Republic

Telekomunikační skupina Dial Telekom koupila 1.12. 2008 od rakouských společností Telekom Austria TA Aktiengesellschaft a Telekom Austria Beteiligungen GmbH 100 % akcií Telekom Austria Czech Republic, která poskytuje služby pod značkou VOLNÝ, a 100 % podíl ve společnosti eTel Slovensko.

Akciová společnost Dial Telecom je poskytovatelem komplexního portfolia hlasových, datových a internetových služeb s garantovanou dostupností po celé České republice prostřednictvím vlastní jednotné optické sítě.

Délka provozovaných optických kabelových tras společnosti Dial Telecom činí v současnosti 4500 km v rámci České republiky a 80 km kabelových tras s přibližně 7700 km optických vláken v rámci metropolitní sítě v Praze.

Síť společnosti Dial Telecom má centrální dohledové centrum v Praze. Monitorování sítě i pracoviště podpory zákazníků pracují v nepřetržitém provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Sídlo společnosti je v Praze, obchodní zastoupení pro Moravu v Brně. V dalších regionech Dial Telecom nabízí své služby prostřednictvím obchodních a technických partnerů - odborných firem se znalostí lokálních podmínek.

Další články k tématům - Austria - Dial - Telecom - Telekom - VOLNÝ

Článek ze dne 4. prosince 2008 - čtvrtek

Další články od Dial Telecom a.s.