logo

Dial Telecom posiluje optickou síť v Praze

Dial Telecom posiluje svou metropolitní optickou síť navýšením dostupnosti hlasových a datových služeb v devíti významných administrativních objektech v Praze. Mezi ně patří mj. Pankrác House nebo budova PPF Gate v Praze 6.

Telekomunikační operátor Dial Telecom připojil na optickou síť v posledním čtvrtletí 2011 devět nových významných budov v Praze. Rozšířil tak svoji optickou metropolitní síť a navýšil dostupnost hlasových, datových a internetových služeb pro malé a velké firmy, nové administrativní budovy a především IPS operátory a jiné velkoobchodní přeprodejce.

"Dial Telecom neustále investuje miliony korun do vlastní optické sítě, kterou dále nabízí operátorům či maloobchodně přímo společnostem v dosahu", řekl Tomáš Strašák, obchodní ředitel a člen představenstva Dial Telecom, a.s.

Mezi nejvýznamnější připojené objekty patří například Pankrác House, administrativní centrum Trianon na Praze 4-Budějovická, dále administrativní budova Šafaříkova 23 - 25 v Praze 2 a také PPF Gate na Evropské 17 v Praze 6.

Mezi další nově připojená místa v Praze patří:

Optická síť je považována za konvergenční medium budoucnosti a Dial Telecom je jedním z nejvýznamnějších telekomunikačních operátorů, který poskytuje své portfolio služeb právě na vlastní optické síti a cíleně investuje do nejmodernější technologie v tomto oboru. Mezi jeho zákazníky patří významné komerční společnosti v ČR, zahraničí a několik úřadů státní správy a samosprávy.

Další články k tématům - infrastruktura - telefonie - Tomáš Strašák

Článek ze dne 21. prosince 2011 - středa

Další články od Dial Telecom a.s.