logo

MPLS L3 VPN

Datovou konektivitu včetně telefonního volání, vzdálený přístup do firmy, přístup na internet nebo videokonferencí pomůže zajistit nová služba Dial Telecomu MPLS L3VPN.

Využitím virtualizace privátních sítí a vlastností MPLS protokolu, je možné postavit komunikační řešení na míru každé společnosti žádající profesionální datové služby za přijatelnou cenu. Dial Telecom může provozovat tuto službu na celé své datové síti i s využitím sítí svých partnerů v ČR i v zahraničí.

"Největší výhodou služby MPLS L3VPN je její flexibilita a škálovatelnost, která umožní postavit optimální řešení pro každého zákazníka. Služba je obzvláště vhodná pro firmy s potenciálem růstu, které rozvíjejí své podnikání a rozšiřují síť svých poboček," komentuje nový produkt Tomáš Strašák, obchodní ředitel společnosti Dial Telecom.

Velký potenciál přitom vidí i ve velkoobchodním využití služby, kde by Dial Telecom ve spolupráci se zahraničními operátory mohl vytvářet bezešvé datové sítě pro mezinárodní firmy s pobočkami v ČR a na Slovensku.

Služba MPLS L3VPN poskytuje vždy „full mesh“ topologii (komunikace každý s každým), umožní tedy snadno a efektivně propojit všechny firemní pobočky do jediné privátní sítě. Na každé přípojce je možné definovat kvalitu služby (QoS) pro jednotlivé typy provozu. Tím lze dosáhnout vysoké kvality a spolehlivosti pro náročnější aplikace jako je přenos hlasu a videa v síti.

Prostřednictvím MPLS L3VPN je možné přistupovat i na internet nebo do datového centra Dial Telecomu, kde mohou být hostovány centralizované aplikace. Dial Telecom je schopen zajistit i možnost zabezpečeného vzdáleného přístupu do sítě přes internet a nastavení základních bezpečnostních pravidel pro komunikaci na síti.

V síti Dial Telecomu je služba plně zálohovaná a dosahuje stoprocentní spolehlivosti. Pro koncové přípojky k zákazníkům mohou být využity optické, metalické i bezdrátové telekomunikační spoje. I zde lze využít garantovaného připojení s definovaným SLA.

Další články k tématům - datové - firmy - internet - L3VPN - MPLS - Tomáš Strašák

Článek ze dne 3. června 2009 - středa

Další články od Dial Telecom a.s.