logo

Úschovna.cz s turbo výkonem

Dial Telecom, a.s. navýšil kapacitu Uschovna.CZ - uživatelé této služby teď mohou ukládat až 250 MB balíky dat. Digitální úschovna slouží jako místo pro dočasné uschování souborů a jejich následné vyzvednutí.

Uživatelé služby Uschovna.CZ nyní mohou ukládat datové balíky o velikosti až 250 megabajtů. Limit se tedy zvýšil dvaapůlkrát. Kromě toho bude nyní možné poslat zprávu o uložení datového balíku až 15 uživatelům najednou a zásilku bude možné vyzvednout až dvacetkrát. Smazání zásilky proběhne až po 62 hodinách od prvního stažení.

K navýšení kapacity pro uživatele bylo přistoupeno po programátorských úpravách SW úschovny a po výrazných investicích do HW, na němž je služba provozována. Navýšena byla rovněž i kapacita linky do internetu. Nedávno byla provedena i úprava designu, která zlepšila orientaci uživatelů na stránkách. "Úschovna je nyní připravena zvládnout stále narůstající počet uživatelů s většími nároky na množství přenesených dat a nabídnout spolehlivou, jednoduchou a komfortní službu," říká Dalibor Premus, produktový manager společnosti Dial Telecom, a.s.

Uschovna.CZ je předním českým serverem pro zasílání velkých souborů prostřednictvím sítě internet. Každý měsíc navštíví stránky úschovny více než 550000 uživatelů, aby zde uložili nebo vyzvedli svá data. Služby serveru Uschovna.CZ jsou koncovým uživatelům poskytovány zcela zdarma. Pro odeslání souboru uživatel potřebuje pouze počítač s připojením na internet a běžný prohlížeč.

Další články k tématům - balíky - dat - internet - ukládat - uschovna - Dalibor Premus

Článek ze dne 7. dubna 2010 - středa

Další články od Dial Telecom a.s.