logo Eviden Czech Republic s.r.o.

PragVue 2024 - konference pro vývojáře

Konference PragVue 2024 je zaměřena na framework Vue.js - moderní a flexibilní programátorský javascriptový nástroj. Zváni jsou vývojáři, programátoři a všichni, co se zajímají o JavaScript a podobné technologie. Pořadatelem je společnost Eviden - úterý 17. 9. 2024 - Praha 5, Cinema City - Nový Smíchov.

"Přestože je Vue.js méně používaným frontendovým řešením než dominantní React, vidíme v něm velký potenciál z hlediska flexibility. Oproti starším nástrojům přináší řadu inovativních řešení, dá se využít pro drobné úpravy i komplexní aplikace. Díky své jednoduchosti je navíc vhodný i pro programátorské nováčky. To vše chceme na konferenci ukázat zájemcům z řad začínajících i pokročilých vývojářů. Chystáme pro ně příjemné přátelské setkání, kde se dozví něco nového a zároveň se potkají s odborníky z praxe, třeba i u dobrého jídla a pití," říká Alois Sečkár, Senior application developer společnosti Eviden + iniciátor a pořadatel konference PragVue 2024.

Mezi mluvčími konference jsou např. Daniel Roe, vedoucí core týmu nástroje Nuxt, webový inženýr a konzultant Alexander Lichter, ambasador Vue.js komunity Konstantin Bifert nebo Alois Sečkár, vývojář ze společnosti Eviden. Konference PragVue proběhne v angličtině a zúčastní se jí tak i zájemci ze zahraničí.

Program z různých úhlů pohledu představí svět Vue.js. Ukáže mimo jiné jednoduchost, díky které je možné vytvořit a zprovoznit funkční aplikaci v pouhých 15 minutách.

Dále nabídne náhled do navazujícího ekosystému nástrojů a knihoven, včetně nadstavby Nuxt, díky které lze spojit vývoj frontendu a backendu do jednoho projektu.

Účastníci se mohou těšit i na demoverze projektů a inspirativní případové studie.

Early bird cena vstupného do konce června 2024 je 149 € (cca 3700 Kč), poté budou vstupenky k dostání za 179 € (cca 4430 Kč).

Registrace již probíhají - kapacita je omezena na 300 účastníků.

Další články k tématům - framework - JavaScript - konference - Nuxt - programování - Vue.js - Alois Sečkár

Článek Eviden Czech Republic s.r.o. ze dne úterý 25. června 2024

Další články od Eviden Czech Republic s.r.o.