logo

IFS Notify Me: obchodní aplikace řady IFS Touch Apps pro chytré telefony

Společnost IFS uvádí novou dotykovou aplikaci IFS Touch App Notify Me, se kerou můžete provádět rutinní úkoly jako schvalování nákupů a výdajů prostřednictvím SmartPhonů. IFS Notify Me tak šetří čas a nabízí ještě lepší uživatelské služby.

Díky aplikaci IFS Notify Me, která je dostupná v obchodech Apple App Store i Google Play, mají uživatelé IFS Aplikací k dispozici možnost proaktivního schvalování i autorizací jednotlivých rutinních pracovních procesů. Z průzkumu Mobilita na pracovišti, který byl nedávno jménem společnosti IFS proveden společností TNS Sifo, vyplývá, že střední management stráví v průměru až 10 procent svého pracovního týdne schvalováním rozličných kroků a operací a souvisejícími úkoly.

Protože více než 90 procent výkonných manažerů využívá pro svou práci mobilní zařízení a přes 60 procent z nich pracuje většinu času mimo kancelář a vyžaduje tak flexibilní přístup do podnikových aplikací, má nová aplikace IFS Notify Me velký potenciál.

Aplikace IFS Touch Apps jsou navrženy tak, aby pracovníkům využívajícím mobilní zařízení nabízely možnost jednoduchého a bezproblémového používání. Tyto aplikace se zaměřují na rychlé plnění úkolů a uživatelům nabízejí vysoce relevantní informace spíše než jejich kompletní přehled. Jsou vytvořeny tak, aby uživatelé nemuseli zadávat příliš mnoho dat a mohli aplikaci kdykoli opustit a pokračovat v práci později.

"Na trhu existuje mnoho skvělých aplikací, řada z nich však není uživatelsky komfortní", říká Dan Matthews, CTO společnosti IFS. Ke stávajícím mobilním řešením pro oblast služeb a uživatelskému rozhraní IFS Enterprise Explorer, které je perfektně čitelné v mobilních telefonech, se proto nyní přidávají jednoduché dotykové aplikace IFS Touch Apps, jež představují další mezník v naší snaze podporovat pracovníky využívající mobilní zařízení."

IFS Touch Aplikace jsou již dostupné na českém i slovenském trhu.

Další články k tématům - Apple - Google - SmartPhone - Dan Matthews

Článek ze dne 15. srpna 2012 - středa

Další články od IFS Czech s.r.o.