logo Infor (Česká republika) s.r.o.

Kristian Ujlaki

Development Director společnosti Infor Česká republika

Kristian Ujlaki - Infor (Česká republika) s.r.o.logo Infor (Česká republika) s.r.o.LinkedIn

Jsme velmi spokojeni s tím, že jedno z našich vývojových center je umístěno v České republice, v zemi s ohromným potenciálem technicky talentovaných lidí.

S tím, jak se Infor stále častěji setkává s globální poptávkou po podnikových aplikacích pro podporu aktuálních trendů digitalizace, potřebujeme v našem centru více vývojářů, které hledáme v České republice a v dalších okolních zemích.

Ireneusz Kubies

Channel Manager společnosti Infor Česká republika

Ireneusz Kubies - Infor (Česká republika) s.r.o.logo Infor (Česká republika) s.r.o.LinkedIn

České společnosti by si měly ze všeho nejdříve otestovat, že jejich stávající podnikový systém je připraven na moderní digitální technologie. Infor je připraven svým zákazníkům poskytnout jak inovativní ERP systém, tak specifická řešení reagující na jejich aktuální digitální potřeby.

Ze strany českých výrobních společností v současné době identifikujeme rostoucí poptávku například po Infor Configure Price Quote (CPQ), aplikaci umožňující výrazně zefektivnit oblast produktové konfigurace a urychlit procesy nabídkového řízení prostřednictvím digitální integrace Infor CPQ se stávajícím ERP systémem.

Monika Vitásková

Channel Manager společnosti Infor Česká republika

Monika Vitásková - Infor (Česká republika) s.r.o.logo Infor (Česká republika) s.r.o.LinkedIn

Výrobní společnosti jako Elektrizace železnic se dnes musejí vyrovnat s řízením více typů výrob a zaměřit se na hlavní oblast podnikání.

V nejnovější verzi systém Infor M3 poskytuje ještě širší podporu jak pro sériovou tak projektovou výrobu a umožňuje tak lépe reagovat na aktuální situací na trhu a v oblasti compliance.