logo Infor (Česká republika) s.r.o.

Pražské vývojové centrum poskytuje kapacity pro klíčové technologie Infor

V kompletním obsazení bude vývojové centrum Inforu zaměstnávat přes 300 IT vývojářů se zaměřením na podporu globální strategie digitální transformace, která umožňuje podnikům a organizacím využít veškerých výhod, jež přinášejí současné trendy digitalizace a Průmyslu 4.0.

Pražské vývojové centrum poskytuje vývojové kapacity pro klíčové technologie Infor, včetně aplikační sady Business Intelligence, integračního middlewaru Infor ION umožňujícího snadno integrovat jak aplikace Infor tak software třetích stran, uživatelského prostředí Infor Ming.le s elegantním a funkčním designem, a podnikových mobilních aplikací.

Vedle toho centrum Infor v Praze poskytuje služby mezinárodní podpory pro Infor LN, podnikový ERP systém zaměřený na diskrétní výrobu, a pro aplikace z odvětví pohostinství.

"Jsme velmi spokojeni s tím, že jedno z našich vývojových center je umístěno v České republice, v zemi s ohromným potenciálem technicky talentovaných lidí. S tím, jak se Infor stále častěji setkává s globální poptávkou po podnikových aplikacích pro podporu aktuálních trendů digitalizace, potřebujeme v našem centru více vývojářů, které hledáme v České republice a v dalších okolních zemích," říká Kristian Ujlaki, Development Director společnosti Infor v Česká republice.

Aby podniky dokázaly úspěšně přejít na digitální organizaci, potřebují podle společnosti Infor jasnou vizi a strategii digitální transformace. Klíčovou komponentou této transformace je ERP systém s hlubokou odvětvovou funkcionalitou, elegantním a vysoce funkčním uživatelským prostředím, přístupem k různým mobilním zařízením a výkonnou integrační technologií.

"České společnosti by si měly ze všeho nejdříve otestovat, že jejich stávající podnikový systém je připraven na moderní digitální technologie. Infor je připraven svým zákazníkům poskytnout jak inovativní ERP systém, tak specifická řešení reagující na jejich aktuální digitální potřeby. Ze strany českých výrobních společností v současné době identifikujeme rostoucí poptávku například po Infor Configure Price Quote (CPQ), aplikaci umožňující výrazně zefektivnit oblast produktové konfigurace a urychlit procesy nabídkového řízení prostřednictvím digitální integrace Infor CPQ se stávajícím ERP systémem," doplňuje Ireneusz Kubies, channel manager společnosti Infor v České republice.

Článek Infor (Česká republika) s.r.o. ze dne pátek 19. května 2017

Další články od Infor (Česká republika) s.r.o.