logo

Infor má nové lokální partnery pro ČR a Slovensko

Společnost Infor rozšiřuje partnerskou síť v České republice a na Slovensku o tři nové partnery - Sophia Solutions, Aplis Solutions a EG-Expert. Bude tak moci lépe reagovat na aktuální potřeby digitalizace a Průmyslu 4.0 u českých a slovenských zákazníků.

Sophia Solutions

Sophia Solutions, s.r.o. nabízí řešení v oboru podpory rozhodování a manažerských informačních systémů. Společnost se zaměřuje na pokročilé datové analýzy, datové predikce a reporting, dalším oborem je Corporate Performance Management, což jsou systémy pro finanční plánovaní, budgeting a forecasting, a finanční konsolidace.

Zákazníky firmy jsou především finanční instituce, banky, pojišťovny, leasingové společnosti, ale také telekomunikační operátoři a podniky z odvětví utilit, průmyslové výroby a automotive.

"Z portfolia Infor portfolia budeme dodávat technologii Birst, což je platforma pro reporting a datové analýzy, včetně nezbytného uložení dat. Řešení je primárně nabízeno jako cloudové, v případě potřeby může být instalováno na hardware zákazníka. Birst vnímáme jako moderní nástroj, který unikátně kombinuje robustní funkčnost, potřebnou pro enterprise nasazení, s agilitou moderních vizualizačních nástrojů. Dobře, rychle a přehledně zpracovaná data sloužící jako podklad pro rozhodování umožňují manažerům v mnoha společnostech získat klíčovou konkurenční výhodu," říká Jan Kadlec, Partner ve společnosti Sophia Solutions.

Aplis Solutions

Společnost Aplis Solutions s.r.o., bude dodávat řešení Infor v oblastí podnikových informačních systémů (ERP) a řešení na kapacitní a vyspělé plánování výroby jako jsou Infor SyteLine, M3 a dEPM.

Aplis.cz má stabilní tým vývojářů a konzultantů a více než 20 let dodává a rozvíjí svoji jedinečnou integrační a business proces management (BPM) platformu APLISO. Je členem národního centra Průmyslu 4.0 u CIIRK CVUT.

"Prostřednictvím integrací naší platformy a systémů Infor nabídneme ucelené vyspělá řešení automatizace firemních procesů a řízení pro výrobní podniky a obchodní organizace v souladu s požadavky moderní doby a Průmyslu 4.0," říká Petar P. Stanchev, Ph.D., jednatel Aplis Solutions.

EG - Expert

Společnost EG - Expert, s.r.o. je softwarová firma, která již více než 20 let vyvíjí a implementuje řešení pro své zákazníky v segmentu utilit. Jedná se zejména o zákazníky v elektroenergetice, teplárenství a vodárenství, ale i o velké průmyslové areály.

Vyvíjí vlastní řešení pro podporu procesů v oblasti sběru a ukládání technologických hodnot včetně vizualizace, fakturace energetických komodit, plánování a bilancování energetické výroby - to vše v integraci na různé ekonomické systémy.

"Jako partner společnosti Infor budeme nabízet a implementovat produkt Infor EAM pro správu a údržbu výrobního zařízení. Produkt jsme si vybrali pro jeho komplexnost a vysokou technologickou úroveň včetně podpory pro tablety a mobily. Chceme se zaměřit na větší energetické společnosti typu elektrárny, přenosové a distribuční soustavy i vodárenské společnosti," říká Ing. Petr Šnyta, MBA, obchodní ředitel EG - Expert.

Článek ze dne 19. března 2018 - pondělí

Další články od Infor (Česká republika) s.r.o.