logo Atos Czech Republic s.r.o.
Élie Girard

Élie Girard

CEO společnosti Atos

LinkedIn

Podniky a organizace, které uvažují o investicích do kvantových výpočetních systémů, se musí zorientovat v nabídce značného množství různých procesorových technologií a přístupů k programování. Potřebují tedy spolehlivý nástroj, který jim pomůže zvolit optimální cestu. Q-skóre je nezávislé na typu hardwaru a nabízí objektivní, jednoduché a spravedlivé měřítko, na něž se lze spolehnout.

Od roku 2016, kdy jsme spustili Atos Quantum, první evropský program průmyslového využití kvantových počítačů, se náš cíl nemění - podporovat rozvoj průmyslových a výzkumných aplikací a dláždit cestu ke kvantové převaze.

Atos OneCloud je jediné řešení na trhu, které kombinuje oborové poradenství s odbornými znalostmi transformace aplikací do komplexní sady služeb. Pomáhá dále urychlit digitální transformaci klientů do bezpečných a dekarbonizovaných cloudových prostředí.

Abychom dosáhli lepších obchodních výsledků, může se každý z našich stávajících i nových zákazníků podílet na návrhu svého vlastního personalizovaného 90denního Atos OneCloud plánu.

Vybudování evropské datové ekonomiky vyžaduje flexibilní a bezpečné cloudové funkce. Díky usnadnění přenositelnosti infrastruktury, aplikací a dat GAIA-X umožní evropským podnikům a veřejné správě spolehlivě a bezpečně sdílet decentralizovaná data.

Posílí to konkurenceschopnost Evropy.

Nabídka zaměstnání Atos Czech Republic s.r.o.