logo Atos Czech Republic s.r.o.

Sebastien Vibert

Ve společnosti Atos má na starosti projekt Udržitelné pracoviště

Sebastien Vibert - Atos Czech Republic s.r.o.logo Atos Czech Republic s.r.o.LinkedIn

Cesta k udržitelnému IT je mnohem snazší, než si lidé myslí. Nemusíme se rozhodovat mezi tím, jestli uděláme správnou věc pro planetu, nebo zajistíme bezpečnost a efektivitu podniku. Celkově více než 50 % všech emisí uhlíku podnikového IT pochází ze zařízení pro zaměstnance. Na počítačový monitor je to zhruba 400 kg emisí uhlíku, 300 kg na notebook a 50 kg na chytrý telefon.

Přidejme tiskárny, náhlavní soupravy, klávesnice, myši a dostaneme se na velmi vysoká čísla. Pokud se na data podíváme blíže, tak 72 % těchto emisí připadá na samotnou výrobu zařízení.

Élie Girard

CEO společnosti Atos

Élie Girard - Atos Czech Republic s.r.o.logo Atos Czech Republic s.r.o.LinkedIn

Podniky a organizace, které uvažují o investicích do kvantových výpočetních systémů, se musí zorientovat v nabídce značného množství různých procesorových technologií a přístupů k programování. Potřebují tedy spolehlivý nástroj, který jim pomůže zvolit optimální cestu. Q-skóre je nezávislé na typu hardwaru a nabízí objektivní, jednoduché a spravedlivé měřítko, na něž se lze spolehnout.

Od roku 2016, kdy jsme spustili Atos Quantum, první evropský program průmyslového využití kvantových počítačů, se náš cíl nemění - podporovat rozvoj průmyslových a výzkumných aplikací a dláždit cestu ke kvantové převaze.

Élie Girard

CEO společnosti Atos

Élie Girard - Atos Czech Republic s.r.o.logo Atos Czech Republic s.r.o.LinkedIn

Atos OneCloud je jediné řešení na trhu, které kombinuje oborové poradenství s odbornými znalostmi transformace aplikací do komplexní sady služeb. Pomáhá dále urychlit digitální transformaci klientů do bezpečných a dekarbonizovaných cloudových prostředí.

Abychom dosáhli lepších obchodních výsledků, může se každý z našich stávajících i nových zákazníků podílet na návrhu svého vlastního personalizovaného 90denního Atos OneCloud plánu.

Élie Girard

CEO společnosti Atos

Élie Girard - Atos Czech Republic s.r.o.logo Atos Czech Republic s.r.o.LinkedIn

Vybudování evropské datové ekonomiky vyžaduje flexibilní a bezpečné cloudové funkce. Díky usnadnění přenositelnosti infrastruktury, aplikací a dat GAIA-X umožní evropským podnikům a veřejné správě spolehlivě a bezpečně sdílet decentralizovaná data.

Posílí to konkurenceschopnost Evropy.

Stéphane Janichewski

Vedoucí oddělení obrany a letectví společnosti Atos

Stéphane Janichewski - Atos Czech Republic s.r.o.logo Atos Czech Republic s.r.o.LinkedIn

Jsme nadšeni, že můžeme sdílet naše zkušenosti s Komunikační a informační agenturou NATO. Toto partnerství umožní oběma organizacím posílit své schopnosti při výměně informací o bezpečnosti a hrozbách.

NATO bude těžit z odborných znalostí globálního lídra v oblasti kybernetické bezpečnosti, který se rovněž specializuje na obranné a veřejné trhy.

Stránka 1/4 Další >