logo Český telekomunikační úřad
Hana Továrková

Hana Továrková

Předsedkyně Rady Českého telekomunikačního úřadu

nic

Věřím, že srovnávač cen a kvality služeb elektronických komunikací přispěje k dalšímu zlepšení orientace spotřebitele na trhu.

Poskytovatelé služeb budou motivováni k rychlejší úpravě nabídek a tím i k rozvoji konkurenčního prostředí.

Výsledky aukční fáze a zájem o nabízené kmitočty ukazují, že jsme podmínky výběrového řízení nastavili správně pro dosažení jejich cílů. Pro prohloubení hospodářské soutěže je jistě dobrou zprávou, že svoji pozici posílí i vstoupí noví operátoři v pásmu 3400 - 3800 MHz.

Celková částka je 5,596 mld. Kč, což je vyšší částka, než bylo očekáváno.

Vážíme si především práce výkonných pracovníků v terénu, ať už zaměstnanců České pošty nebo techniků operátorů, kteří se i v nepříznivých podmínkách snaží zajistit svým zákazníkům v maximálním možném rozsahu a kvalitě dostupnost svých služeb.

Jsme průběžně informováni o situaci a obtížích, se kterými se podnikatelé na trhu musí vyrovnat, víme o přijímaných opatřeních a snažíme se jim v nich pomoci.

Spolupráce s Markem Ebertem byla vždy konstruktivní a odborník jeho zkušeností bude pro Radu nezpochybnitelným přínosem.

Ministerstvo v závěrech ze svého šetření učinilo konec zbytečným spekulacím a já se mohu plně věnovat práci na ČTÚ, především přípravě aukce, která, přinese levnější cenu mobilních služeb.

Nabídka zaměstnání Český telekomunikační úřad