logo AIMTEC a.s.
Jan Kratochvil

Jan Kratochvil

SAP Solutions Director společnosti AIMTEC

LinkedIn

Přípravě na novou generaci SAP S/4HANA i našich Sappy produktů se věnujeme již dva roky. Nyní jsme ve fázi, kdy jsme první projekty spustili a další jsou v přípravě. Vývoji a implementaci u zákazníků se u nás věnuje 25 odborníků, včetně vývojářů a Fiori specialistů. Věříme, že Sappy4x4 v sobě kloubí tři základní vlastnosti - připravenost na SAP S/4HANA, na trendy Průmyslu 4.0 a také flexibilitu a konfigurovatelnost našich řešení, pro které jsou naše produkty oceňované u zákazníků, včetně globálních korporací.

K vývoji nové generace produktů na bázi SAP ERP nás vedl blížící se termín přechodu na SAP S/4HANA i požadavky na integraci nových technologií a pokročilejší automatizaci.

Máme před sebou přechod na SAP S/4HANA, pracujeme na scénářích pro hladký proces u našich zákazníků. Zároveň pro S/4 připravujeme nové Sappy produkty a samozřejmě při tom myslíme i na cloudové služby. Věřím, že s tak zkušeným a profesionálním týmem, který máme, se nám bude i nadále dařit nabízet kvalitní a moderní řešení pro byznys našich zákazníků.

AIMTEC je partnerem SAP ČR od roku 2005 a od začátku se věnujeme také vývoji oborových šablon SAP ERP pro výrobní a logistické firmy.