logo NESS Czech s.r.o.
Martin Hladík

Martin Hladík

Viceprezident a ředitel sektoru Finance společnosti NESS Czech

LinkedIn

Náš BI tým využil vlastní originální koncept pro budování datových skladů a tržišť, řešící i konsolidaci dat z více zdrojů. U zákazníka vytvořil novou platformu pro reporting klientských informací a mechanismus pro výpočet rizika nesplacení poskytnutého úvěru. Výhodou Ness BI Factory je jednoduchá integrace řešení do stávajícího prostředí zákazníka a optimální využití výkonu Microsoft BI technologií.

Odpadá zdlouhavé rozmýšlení konceptu i zavádění potřebných BI nástrojů, navíc umožňuje rychlou reakci na změnové požadavky. A naši zákazníci dobře vědí, že čas jsou jejich peníze.

Zájem společností je logický - biometrický podpis je jednoduchý z pohledu klienta, bezpečnější než klasický, ale především přináší rychlost. Ta je pro firmy klíčová, protože elektronické procesy je možné startovat okamžitě, není nutné čekat, až papír někam dorazí a někdo jej ověří a zpracuje.

Už dnes je jasné, že papírové procesy nemohou těm elektronickým konkurovat a myslím, že právě biometrický podpis bude impulsem dalšího kola digitalizace firemních procesů.