logo NESS Czech s.r.o.
Martin Silvička

Martin Silvička

Generální ředitel Ness Czech a Vice President pro CEE v Ness Digital Engineering

LinkedIn

Změny nám pomohou sjednotit a zefektivnit fungování společnosti. Rád bych přenesl své zkušenosti a hodnoty do celého Nessu a tím i ke všem našim zákazníkům. Budeme dále pokračovat v prosazování inovativních přístupů a zapojování moderních technologií do firemních procesů, ke zlepšení práce i výsledků našich zákazníků.

Zároveň chceme nadále vytvářet motivační a inspirující prostředí pro naše zaměstnance. V současné době také v Nessu různými způsoby podporujeme ukrajinský národ i naše ukrajinské zaměstnance a jejich rodiny.

Přestože s O2 spolupracujeme dlouhodobě a implementovali jsme jim už řadu úspěšných řešení, zakázku jsme si museli vybojovat ve výběrovém řízení. Zhruba do roka jsme zvládli zavést toto moderní billingové řešení pro O2 v České republice i na Slovensku a současně i pro navázané virtuální operátory v obou zemích - Tesco Mobile, Gorila a Vinatel.

Ness odpovídal za projektové řízení a implementaci produktového řešení i za dodávku technologií Oracle.

Ness Technologies má detailní znalost telco prostředí a aktuálně největší know-how v oblasti eCare a eSales aplikací pro tento segment ve střední Evropě. V tomto případě jsme kromě zajímavých technologií navíc nabídli iterativní model dodávky, zaměřený na vnímání zákazníka. Už v první fázi projektu probíhala uživatelské testování, na jejichž základě dolaďujeme procesní logiku i grafické rozhraní pro maximální srozumitelnost a komfort zákazníka.

Po dokončení projektu jsme připraveni na dlouhodobý rozvoj systému a jeho podporu. A přestože je každý systém jedinečný, technologické řešení a naše know-how mohou být zajímavé pro jakéhokoliv operátora kdekoliv na světě.