logo

Martin Silvička - nový generální ředitel NESS Czech

Martin Silvička v Ness Czech působí od roku 2005, na nově vytvořenou pozici nastoupil v rámci organizačních změn s cílem podpory rozvoje obchodních aktivit. Před nástupem na nový post zastával funkci Vice Presidenta pro CEE region a ředitele sektoru pro státní správu a telekomunikace.

"Změny nám pomohou sjednotit a zefektivnit fungování společnosti. Rád bych přenesl své zkušenosti a hodnoty do celého Nessu a tím i ke všem našim zákazníkům. Budeme dále pokračovat v prosazování inovativních přístupů a zapojování moderních technologií do firemních procesů, ke zlepšení práce i výsledků našich zákazníků. Zároveň chceme nadále vytvářet motivační a inspirující prostředí pro naše zaměstnance. V současné době také v Nessu různými způsoby podporujeme ukrajinský národ i naše ukrajinské zaměstnance a jejich rodiny," říká Martin Silvička, generální ředitel Ness Czech a Vice President pro CEE v Ness Digital Engineering.

Martin Silvička (45) začal svoji pracovní kariéru ve společnosti ÚVT, kde působil jako analytik a podílel se i na rozvoji obchodu. Následně se ve společnosti Logos zabýval především telekomunikačními projekty - např. pro Škoda Auto, Českou pojišťovnu, Eurotel, Mobilkom a Telefónicu.

Po sloučení Logosu s Nessem se dále zaměřoval na telekomunikační sektor, později se věnoval i projektům ve státní správě. K jeho zákazníkům patřily např. T-Mobile, O2 či ČUZK.

Kromě zřízení pozice generálního ředitele Ness Czech zjednodušil i organizační strukturu na úrovni managementu a zrušil rozdělení na samostatné divize s cílem usnadnit komunikaci a zefektivnit spolupráci mezi odděleními obchodu a realizace.

Tím také zanikly pozice Vice President na úrovni divize a Vice President pro HR & marketing.

Sektor telekomunikací zastřešuje Martin Broskevič, státní správu a utility Pavel Šubrt, výrobní sektor Ivo Procházka a finance dočasně zastřešuje přímo Martin Silvička.

Společnost se také hodlá více zaměřit na HR a marketing, které v dnešní době považuje za kritické pro úspěch na IT trhu.

Marketingové aktivity bude řídit Anna Laviana Ludvíková a personální oblast Helena Římovská.

Článek ze dne 24. března 2022 - čtvrtek

Další články od NESS Czech s.r.o.