logo NESS Czech s.r.o.

Martin Silvička

Generální ředitel Ness Czech a Vice President pro CEE v Ness Digital Engineering

Martin Silvička - NESS Czech s.r.o.logo NESS Czech s.r.o.LinkedIn

Změny nám pomohou sjednotit a zefektivnit fungování společnosti. Rád bych přenesl své zkušenosti a hodnoty do celého Nessu a tím i ke všem našim zákazníkům. Budeme dále pokračovat v prosazování inovativních přístupů a zapojování moderních technologií do firemních procesů, ke zlepšení práce i výsledků našich zákazníků.

Zároveň chceme nadále vytvářet motivační a inspirující prostředí pro naše zaměstnance. V současné době také v Nessu různými způsoby podporujeme ukrajinský národ i naše ukrajinské zaměstnance a jejich rodiny.

Ondřej Axmann

Vice President pro finanční sektor společnosti NESS Czech

Ondřej Axmann - NESS Czech s.r.o.logo NESS Czech s.r.o.LinkedIn

Řešení Xpertdoc pomáhají získávat obchodně využitelná data z různých zdrojů, např. ze systémů CRM pro správu personalizované komunikace se zákazníky. Xpertdoc má silnou pozici u zákazníků, kteří využívají služby Salesforce a Microsoft Dynamics/Dynamics 365.

Zde hraje významnou roli také Ness Czech, když jako konzultační firma pomáhá tato řešení implementovat. Všechny procesy lze přitom snadno řídit pomocí přednastavených pravidel a parametrů.

Paul Lombardo

Generální ředitel společnosti Ness Digital Engineering

Paul Lombardo - NESS Czech s.r.o.logo NESS Czech s.r.o.LinkedIn

Mnoho firem se spoléhá na Salesforce jako na platformu umožňující provoz složitých digitálních aplikací, které řídí jejich podnikání, a Sovereign CRM se v této oblasti stala významným inovátorem. Přidanou hodnotu v podobě této odbornosti můžeme okamžitě nabídnout našim zákazníkům, zatímco globálně budeme získávat další příležitosti k růstu.

Sovereign CRM je lídrem v oblasti architektury a designu produktů Salesforce včetně vytváření nových akcelerátorů, které pomáhají zákazníkům nasadit tato řešení rychle do produkce. Ness touto akvizicí posiluje své kompetence v oblasti cloudového a platformového inženýrství.

Martin Kult

Viceprezident a obchodní ředitel společnosti NESS Czech

Martin Kult - NESS Czech s.r.o.logo NESS Czech s.r.o.

Ness jako jeden z lídrů v oblasti IT a inovací na půdě ČISOK představil například úspěšné řešení národního elektronického zdravotnictví, které zavedl na Slovensku. Projekt eHealth nejen zvyšuje efektivitu a kvalitu zdravotní péče, ale například také umožňuje občanům online sledovat své laboratorní výsledky nebo se z domova objednat na vyšetření. Zástupcům vlády, ministerstev, regionálních i městských zdravotnických služeb jsme představili naši připravenost podobné řešení zavést i v České republice.

Podílíme se také na dalším rozvoji eGovernmentu, věnujeme se oblasti bezpečnosti, připravujeme na platformě ČISOKu s vybranými společnostmi izraelského průmyslu a s představiteli našich regionů velmi zajímavý workshop pro oblast SmartCities. Česko-izraelská smíšená komora také například připravuje program a otevření výběrového klubu pro podporu mladých talentovaných podnikatelů.

Martin Kult

Viceprezident a obchodní ředitel společnosti NESS Czech

Martin Kult - NESS Czech s.r.o.logo NESS Czech s.r.o.

Hlavním smyslem celého projektu pro eHealth na Slovensku je zabezpečit nepřetržitou dostupnost zaručených a ověřených klinických informací pacientů oprávněným lékařům a zdravotnickým pracovníkům. Použili jsme ve spolupráci se slovenským Ministerstvem zdravotnictví unikátní koncept, kde pacient sám rozhoduje o zpřístupňování svých dat.

V systému je definován i přístup k život zachraňujícím údajům o pacientovi pro urgentní zdravotnickou pomoc. Další výhodou je jednotnost a informační podpora lékařů při medikaci i snížení pravděpodobnosti podvodu při předepisování nebo vydávání léků.

Stránka 1/4 Další >