logo

Digitální transformace s podporou Xpertdoc

Řešení Xpertdoc pomáhají s digitální transformací procesů firem zaměřených zejména na tvorbu dokumentů - zjednodušují, optimalizují, zrychlují a automatizují jejich vytváření, správu, doručování, ukládání nebo elektronické podepisování.

Ness Czech - přední český systémový integrátor, uzavřel partnerství se společností Xpertdoc, globálním lídrem v oblasti řešení pro generování a automatizaci dokumentů.

"Řešení Xpertdoc pomáhají získávat obchodně využitelná data z různých zdrojů, např. ze systémů CRM pro správu personalizované komunikace se zákazníky. Xpertdoc má silnou pozici u zákazníků, kteří využívají služby Salesforce a Microsoft Dynamics/Dynamics 365. Zde hraje významnou roli také Ness Czech, když jako konzultační firma pomáhá tato řešení implementovat. Všechny procesy lze přitom snadno řídit pomocí přednastavených pravidel a parametrů," říká Ondřej Axmann, Vice President pro finanční sektor ve společnosti Ness Czech.

Xpertdoc nabízí svá řešení pro firmy působící ve všech odvětvích podnikání, od výroby po finanční sektor, k zákazníkům patří malé i velké mezinárodní společnosti, neziskový sektor i státní správa.

Ústředí společnosti sídlící v Kanadě má zákazníky po celém světě. Jsou mezi nimi například Metro Bank, Otis, Paccar, Husky a stovky dalších.

Oproti konkurenci podporují řešení Xpertdoc možnost práce s více jazyky v rámci jedné šablony dokumentu, konfiguraci komplexních obchodních pravidel, integraci dat a obrázků z více entit v rámci CRM systému i z externích zdrojů jako jsou SharePoint a FTP.

Řešení dokáží generovat komplexní grafy a čárové kódy, vyžadují minimální IT podporu a jejich používání je velmi snadné.

Xpertdoc si zvolil Ness jako vůbec prvního dodavatele v ČR a SR.

"Hledali jsme spolehlivého partnera se solidním renomé, čemuž odpovídala volba Ness Czech, významné poradenské firmy v oblasti informačních technologií v regionu. Xpertdoc a Ness Czech budou společně zákazníkům pomáhat dosáhnout digitální transformace," říká Anthony Mansour, Business Development Partner ve společnosti Xpertdoc.

Článek ze dne 1. října 2021 - pátek

Další články od NESS Czech s.r.o.