logo

Ness posiluje divizi Finance a kompetenci pojišťovnictví

Novým obchodním ředitelem Ness Technologies - divize Finance se stal Michal Janatka, který přichází od společnosti Profinit. Tým pro pojišťovnictví na pozici Business Area Leader současně posílila i Zdeňka Zlesáková.

Michal Janatka - obchodní ředitel divize Finance

Michal Janatka, nový obchodní ředitel divize Finance, přichází do Nessu ze stejné pozice ve společnosti Profinit. V minulosti působil ve firmách Cisco Systems, Logica a IBM. V IBM strávil celkem 13 let, z toho posledních pět let v IBM Global Services, kde měl na starosti prodej řešení a služeb zákazníkům z oblasti Financial Services. K jeho zálibám patří lyžování, cestování a hudba.

"Mým dlouhodobým cílem je změnit vnímání společnosti NESS. Tedy, aby když někdo řekne Business Intelligence, Customer Relationship Management, Enterprise Content Management, core bankovní systémy a mobilní bankovnictví, tak aby první slovo, které vás napadne, bylo NESS,“" představuje své plány Michal Janatka.

Zdeňka Zlesáková - Business Area Leader

Výraznou posilou týmu business konzultantů divize Finance bude Zdeňka Zlesáková, která nastoupila na pozici Business Area Leader. Do společnosti Ness přichází s desetiletými zkušenostmi v Customer a Business Inteligence a v managementu prodejních sítí pojišťoven. Na nové působiště přešla po tříletém působení ve společnosti Adastra s.r.o, kde pracovala na pozici Managing Consultant v divizi Insurance. Praktickou zkušenost v oboru pojišťovnictví získala v managementu obchodní služby pojišťovny AVIVA. Ve volném čase se kromě rodiny věnuje turistice.

"Ve společnosti Ness bych ráda využila svou praktickou business znalost pojišťovnictví a dlouholetou zkušenost z IT projektů. Díky pochopení potřeb pojišťovacího businessu chci pro společnost Ness vyhledávat nové obchodní příležitosti v oblasti marketingu a obchodu pojišťoven a jako business konzultant se podílet i na jejich realizaci." dodává Zdeňka Zlesáková.

Další články k tématům - Finance - Management - Marketing - ředitel - Michal Janatka - Zdeňka Zlesáková

Článek ze dne 23. března 2011 - středa

Další články od NESS Czech s.r.o.