logo

Ness je po čtvrté za sebou mezi nejlepšími českými firmami

Ness své umístění zlepšuje meziročně o rovných 40 míst a ve stovce nejlepších firem se zařadil do první třetiny.

Ness Technologies, Inc., globální poskytovatel komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámil, že se již po čtvrté za sebou umístil mezi nejuznávanějšími firmami v prestižní anketě Českých 100 nejlepších a zlepšil své umístění o rovných 40 míst.

Společnost Ness v České republice byla také odbornou porotou oceněna v oborové kategorii "Informační a komunikační technologie".

V soutěži, která se koná pod záštitou prezidenta České republiky Václava Klause, Ness obsadil 31. příčku. V oborové kategorii byl vybrán mezi 6 nejlepších společností zabývajících se informačními a komunikačními technologiemi. Slavnostní vyhlášení soutěže a předání cen proběhlo 27. listopadu 2009 na galavečeru ve Španělském sále Pražského hradu za účasti řady českých politických špiček. Ocenění zástupci společnosti Ness, generálnímu řediteli Mirko Kalousovi, předal ministr vnitra ČR Martin Pecina.

"Je náročné úspěchu dosáhnout, ovšem mnohem náročnější je úspěch zopakovat. Umístění v soutěži Českých 100 nejlepších vnímám jako ocenění práce všech zaměstnanců společnosti Ness, kteří i v této nelehké době podávají vynikající výkony a společně nám pomáhají udržet se na špici mezi nejlepšími společnostmi České republiky," uvedl k soutěži generální ředitel Ness v České republice Mirko Kalous.

Cílem ankety Českých 100 nejlepších je vybrat a veřejně ocenit české (tj. v České republice zaregistrované) společnosti, které dosahují mimořádných výsledků. Systém vyhodnocení a stanovení pořadí v maximální míře využívá znalosti širokého okruhu renomovaných odborníků. Soutěž pořádá Panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

Další články k tématům - 100 - nejlepších - Ness - umístění - Mirko Kalous

Článek ze dne 1. prosince 2009 - úterý

Další články od NESS Czech s.r.o.