logo

Jiří Mědílek ve společnosti Ness nově vede divizi Finance

Ness Technologies, Inc. oznamuje, že Jiří Mědílek byl počátkem listopadu 2009 uveden do pozice ředitele divize Finance v ČR.

Tato divize se tradičně a dlouhodobě zaměřuje na zákazníky z finančního sektoru, jako jsou například banky, pojišťovny, leasingové společnosti, podílové fondy či splátkové společnosti.

"Mým cílem je, aby naši zákazníci, ke kterým patří nejvýznamnější finanční instituce, dále mohli efektivně využívat nejen naše dlouhodobě budované lokální znalosti a zkušenosti ve finančním sektoru, ale také získali přístup ke globálnímu know-how společnosti Ness,“" uvedl Jiří Mědílek, ředitel divize Finance společnosti Ness.

Jiří Mědílek (37) bude zodpovědný za další růst společnosti ve finančním sektoru. Rovněž bude zajišťovat spolupráci české pobočky Ness se zahraničím a vzájemné využívání know-how a zkušeností ve finanční vertikále.

Důležitou součástí práce Jiřího Mědílka bude také rozvoj nových služeb s ohledem na aktuální potřeby finančních institucí. Ve společnosti Ness pracuje již 3 roky, kam nastoupil na pozici manažera zákaznického týmu zodpovědného za Raiffeisenbank a Waldviertler Sparkasse von 1842.

Do společnosti Ness přišel ze svého předchozího působiště v Raiffeisenbank (dříve eBanka), ve které řídil vývojové oddělení. Mezi nejvýznamnější projekty, kterých se Jiří Mědílek účastnil, se řadí především vývoj Transakčního systému Raiffeisenbank.

Jiří Mědílek vystudoval obor technická kybernetika na Fakultě elektrotechnické ČVUT. Hovoří plynně anglicky. Kromě pracovního života se věnuje své rodině a ve zbývajícím volném čase rád lyžuje, hraje tenis a létá s modely letadel.

Další články k tématům - Finance - know-how - Ness - Raiffeisenbank - Technologies - Jiří Mědílek

Článek ze dne 3. prosince 2009 - čtvrtek

Další články od NESS Czech s.r.o.