logo InterSystems B.V., organizační složka
Paul Grabscheid

Paul Grabscheid

Viceprezident společnosti InterSystems pro strategické plánování

LinkedIn

Svět kolem nás se neustále vyvíjí a je stále složitější. Je proto nutné, aby informační technologie firmám opravdu pomáhaly s řešením jejich problémů.

Letošní Symposium ukázalo, jak moc si naši zákazníci uvědomují důležitost efektivně využitelných technologií. A to je dobře jak pro ně samotné, tak i pro InterSystems.

Doba, kdy jsme si ve zdravotnictví vystačili s izolovanými systémy, je nenávratně pryč. S trochou nadsázky lze říct, že nepropojená řešení potkává stejný osud jako papírové kartotéky, bez kterých jsme si ještě před několika desetiletími neuměli zdravotní péči vůbec představit.

Naštěstí však již máme k dispozici kvalitní technologie a je jen na nás, jak je dokážeme využít k vybudování propojeného zdravotnictví.

Společnost Gartner nás zařadila ve svém hodnocení Magic Quadrant mezi lídry. Věříme, že se v uznání analytiků Gartner odráží to, jak pozitivně klienti vnímají naši snahu nabízet databázovou platformu, která v sobě sdružuje pokročilé technologie pro správu a integraci dat a jejich analýzu.

Naším cílem je poskytovat průlomové aplikace v odvětvích, která mají největší nároky na výkon a škálovatelnost, jako jsou např. finanční služby, zdravotnictví a další. Nejde nám jen o automatizaci procesů, snažíme se zásadním způsobem zkvalitnit práci lidí.

Opakované uznání SD Times nás velmi těší, protože jde o nezávislé hodnocení vedoucích editorů.