logo DNS a.s.
Pavel Klimuškin

Pavel Klimuškin

Výkonný ředitel společnosti DNS

LinkedIn

Oceňuji a vítáme spolupráci se značkou Veritas vhodně zapadající do našeho portfolia řešení nabízených DNS.

Očekáváme, že dojde k naplnění synergií, a to jak mezi Veritas a DNS, ale že nabídka řešení Veritas dále posílí naší pozici u dalších zákazníků na trhu stejně jako osloví i stávající zákazníky.

Když jsme před rokem uzavírali distribuční kontrakt se společností Micro Focus, deklarovali jsme naši ambici stát se jejím klíčovým distributorem.

Jsem rád, že se nám tuto ambici daří naplňovat a že se DNS stává preferovaným partnerem nejen pro Micro Focus, ale i pro implementační partnery, kterým poskytuje potřebnou podporu.

Pevně věřím, že personální změna jmenováním Davida Hofmana do čela vedení divize Huawei poskytne Aleši Perneckému prostor pro soustředění se na novou oblast IoT.

Provedené změny podpoří strategii divize Huawei a povedou k rozšíření obchodních aktivit značky.

Micro Focus stoprocentně zapadá do strategie DNS, která chce být klíčovým hráčem na poli komplexních dodávek IT infrastruktury. Dnešní IT se stává čím dál tím více hybridním a jsme přesvědčeni, že právě řešení od Micro Focusu pomohou našim partnerům doplnit jejich dodávky o efektivní softwarové řešení pro management hybridních IT prostředí.

DNS se chce stát preferovaným distributorem Micro Focus řešení pro český a slovenský trh.

Osamostanění divize HItachi je důležitým krokem pro DNS, neboť potenciál českého trhu vyžaduje zvýšenou podporu.

Stránka 1/2 Další >