logo GAPP System, spol. s r.o.
Petr Kuliš

Petr Kuliš

Ředitel společnosti GAPP Systém

LinkedIn

GAPP System splnil pro letošní rok náročná obratová a certifikační kritéria partnerského programu Dell Technologies a dosáhl nejvyšší možné úrovně Titanium.

Získání ocenění Partner roku je potvrzení naší spolupráce, která systematicky započala před mnoha lety a neustále se obohacuje o další produkty z portfolia Dell Technologies.

GAPP System splnil náročná obratová a certifikační kritéria partnerského programu Dell Technologies a dosáhl nejvyšší možné úrovně Titanium.

Vysoké nároky na tuto firemní certifikaci splnil GAPP System jako jeden z několika málo partnerů Dell Technologies v České republice, a svým zákazníkům tak může garantovat maximální obchodní podporu i zázemí specialistů s potřebnými kompetencemi napříč portfoliem společnosti Dell Technologies.

Mezi naše hlavní úkoly pro následující měsíce patří především pokračování v nastavené linii úspěšné spolupráce s našimi stávajícími zákazníky a partnery. Samozřejmostí je také další zvyšování kvality a efektivity celé společnosti a potvrzení pozice naší společnosti jako finančně silného, důvěryhodného a zodpovědného partnera na cestě k ideálnímu IT našich zákazníků.

Paralelně s tím budu společně s managementem a majiteli dále realizovat dlouhodobou strategickou vizi - být firmou první volby v transformaci datových center, bezpečnosti a ochraně informací pro naše zákazníky a spolupracující firmy. To, co nám v tomto snažení bude pomáhat, jsou především naši zkušení zaměstnanci a znalosti, které jsme v dosavadní práci získali.

DNS za poslední rok výrazně posílila nejen obchodně, ale i personálně, což byla logická reakce na zvyšování obratu. Navíc chceme jít s dobou a vymýšlíme vlastní projekty, třeba v oblasti cloudu, kde máme řešení DNS Cloud Marketplace, nebo ve sféře IoT, která nám také není cizí. To vše vyžaduje zvýšení podpory v back-office.

A právě proto jsme toto rozhodnutí udělali.

Dvacet let je v životě člověka dětství a mládí, prodělané dětské nemoci, nerozvážnosti a kotrmelce, učení se, studium a vstup do dospělosti. Díky úžasnému týmu šikovných a někdy i šílených kolegů má DNSka toto vše úspěšně za sebou.

My interně si přejeme dalších dvacet let zralosti, dokonalosti, úspěchů a věříme, že si toto výročí, společně s našimi zákazníky, budeme po celý nadcházející rok užívat.

Stránka 1/2 Další >
Nabídka zaměstnání GAPP System, spol. s r.o.