logo GAPP System, spol. s r.o.

Petr Kuliš

Ředitel společnosti GAPP Systém

Petr Kuliš - GAPP System, spol. s r.o.logo GAPP System, spol. s r.o.LinkedIn

GAPP System splnil pro letošní rok náročná obratová a certifikační kritéria partnerského programu Dell Technologies a dosáhl nejvyšší možné úrovně Titanium.

Získání ocenění Partner roku je potvrzení naší spolupráce, která systematicky započala před mnoha lety a neustále se obohacuje o další produkty z portfolia Dell Technologies.

Petr Dvořák

Technický ředitel společnosti GAPP System

Petr Dvořák - GAPP System, spol. s r.o.logo GAPP System, spol. s r.o.LinkedIn

Velmi si ceníme dosažení této další významné kompetence. Daný statut prokazuje, že GAPP System disponuje expertními znalostmi v oblasti návrhu, implementace a provozu pokročilých technologií VMware a můžeme k nim nabízet také široké portfolio našich služeb. Prostřednictvím těchto služeb se tak stáváme strategickým poradcem zákazníkům, kteří usilují o zjednodušení komplexity své komunikační infrastruktury, zlepšení výkonu aplikací a snížení nákladů.

Tento vysoký statut podporuje naši společnou cestu k ideálnímu IT, při které je kladen důraz na efektivitu, agilitu a nutnost snižování rizik.

Jenni Flinders

Viceprezidentka a ředitelka pro světovou sít distributorů společnosti VMware

Jenni Flinders - GAPP System, spol. s r.o.logo GAPP System, spol. s r.o.LinkedIn

Těší nás, že můžeme společnosti GAPP System udělit odbornou certifikaci pro virtualizace sítí. Tento úspěch ukazuje zákazníkům, že partneři jako GAPP System se této problematice do hloubky věnují a mají prokazatelné odborné znalosti a zkušenosti s pokročilými technologiemi VMware.

Vážíme si společnosti GAPP System jako partnera VMware a oceňujeme její úsilí k dosažení tohoto certifikátu a neustálou snahu o zlepšování poskytovaných služeb.

Petr Kuliš

Ředitel společnosti GAPP Systém

Petr Kuliš - GAPP System, spol. s r.o.logo GAPP System, spol. s r.o.LinkedIn

GAPP System splnil náročná obratová a certifikační kritéria partnerského programu Dell Technologies a dosáhl nejvyšší možné úrovně Titanium.

Vysoké nároky na tuto firemní certifikaci splnil GAPP System jako jeden z několika málo partnerů Dell Technologies v České republice, a svým zákazníkům tak může garantovat maximální obchodní podporu i zázemí specialistů s potřebnými kompetencemi napříč portfoliem společnosti Dell Technologies.

Petr Kuliš

Ředitel společnosti GAPP Systém

Petr Kuliš - GAPP System, spol. s r.o.logo GAPP System, spol. s r.o.LinkedIn

Mezi naše hlavní úkoly pro následující měsíce patří především pokračování v nastavené linii úspěšné spolupráce s našimi stávajícími zákazníky a partnery. Samozřejmostí je také další zvyšování kvality a efektivity celé společnosti a potvrzení pozice naší společnosti jako finančně silného, důvěryhodného a zodpovědného partnera na cestě k ideálnímu IT našich zákazníků.

Paralelně s tím budu společně s managementem a majiteli dále realizovat dlouhodobou strategickou vizi - být firmou první volby v transformaci datových center, bezpečnosti a ochraně informací pro naše zákazníky a spolupracující firmy. To, co nám v tomto snažení bude pomáhat, jsou především naši zkušení zaměstnanci a znalosti, které jsme v dosavadní práci získali.

Stránka 1/2 Další >
Nabídka zaměstnání GAPP System, spol. s r.o.