logo GAPP System, spol. s r.o.

GAPP System je Titanium partnerem společnosti Dell Technologies

Statusu Titanium partner dosáhla společnost GAPP System díky svým technickým a obchodním specialistům a dlouhodobé spolupráci se světovou jedničkou Dell Technologies. Svým zákazníkům tak může poskytovat nejvyšší možné zázemí a být ještě lepším průvodcem na cestě k ideálnímu IT.

"GAPP System splnil náročná obratová a certifikační kritéria partnerského programu Dell Technologies a dosáhl nejvyšší možné úrovně Titanium. Vysoké nároky na tuto firemní certifikaci splnil GAPP System jako jeden z několika málo partnerů Dell Technologies v České republice, a svým zákazníkům tak může garantovat maximální obchodní podporu i zázemí specialistů s potřebnými kompetencemi napříč portfoliem společnosti Dell Technologies," říká Petr Kuliš, výkonný ředitel společnosti GAPP System.

Neméně úspěchů sklízí se svými obchodními a technickými specialisty i na poli produktů VMware.

Současně se GAPP System stal VMware partnerem roku 2019 pro oblast Hyper Converged Infrastructure a obdržel diplom a plaketu za získání VMware partner Master Services Competency pro oblast Data Center Virtualization.

Obě tato ocenění potvrzují připravenost společnosti GAPP System pomáhat zákazníkům urychlovat jejich digitální transformaci pomocí ověřených služeb založených na pokročilých technologiích Dell Technologies a VMware.

Další články k tématům - ocenění - digitální transformace - infrastruktura - Petr Kuliš

Článek GAPP System, spol. s r.o. ze dne sobota 21. března 2020

Další články od GAPP System, spol. s r.o.

Nabídka zaměstnání