logo GAPP System, spol. s r.o.

Petr Kuliš ve vedení GAPP System

Řízením GAPP System byl pověřen Petr Kuliš, dosavadní ředitel pro strategii a rozvoj. Stávající ředitel a majitel Jiří Palkovský ve společnosti zůstává jako poradce a interní mentor. Nově vzniklé pozice administrativního a finančního ředitele se ujímá František Kašpar.

"Mezi naše hlavní úkoly pro následující měsíce patří především pokračování v nastavené linii úspěšné spolupráce s našimi stávajícími zákazníky a partnery. Samozřejmostí je také další zvyšování kvality a efektivity celé společnosti a potvrzení pozice naší společnosti jako finančně silného, důvěryhodného a zodpovědného partnera na cestě k ideálnímu IT našich zákazníků. Paralelně s tím budu společně s managementem a majiteli dále realizovat dlouhodobou strategickou vizi - být firmou první volby v transformaci datových center, bezpečnosti a ochraně informací pro naše zákazníky a spolupracující firmy. To, co nám v tomto snažení bude pomáhat, jsou především naši zkušení zaměstnanci a znalosti, které jsme v dosavadní práci získali," říká Petr Kuliš, ředitel společnosti GAPP System.

Petr Kuliš působí v GAPP System skoro dva roky, František Kašpar přišel ze společnosti DNS, kde naposledy působil na pozici finančního a administrativního ředitele.

Ve vedení společnosti dále pokračují Petr Dvořák jako technický ředitel a Marian Kulhavý jako ředitel pro obchod a marketing.

Článek GAPP System, spol. s r.o. ze dne středa 18. prosince 2019

Další články od GAPP System, spol. s r.o.

Nabídka zaměstnání