logo GAPP System, spol. s r.o.
Petr Dvořák

Petr Dvořák

Technický ředitel společnosti GAPP System

LinkedIn

Získání již páté MSC certifikace je završením naší několikaleté snahy stát se českou jedničkou v rozsahu a hloubce kompetencí v produktech společnosti VMware.

Vzhledem k tomu, že VCF se po akvizici VMware ze strany společnosti Broadcom stává nejdůležitějším produktem v celém VMware portfoliu, jsme okamžitě připraveni našim zákazníkům poskytnout získané know-how umožňující jim efektivně využít veškerý potenciál celého řešení.

Velmi si ceníme dosažení této další významné kompetence. Daný statut prokazuje, že GAPP System disponuje expertními znalostmi v oblasti návrhu, implementace a provozu pokročilých technologií VMware a můžeme k nim nabízet také široké portfolio našich služeb. Prostřednictvím těchto služeb se tak stáváme strategickým poradcem zákazníkům, kteří usilují o zjednodušení komplexity své komunikační infrastruktury, zlepšení výkonu aplikací a snížení nákladů.

Tento vysoký statut podporuje naši společnou cestu k ideálnímu IT, při které je kladen důraz na efektivitu, agilitu a nutnost snižování rizik.

Velmi si ceníme dosažení této významné kompetence. Daný statut prokazuje, že GAPP System disponuje expertními znalostmi v oblasti návrhu, implementace a provozu pokročilých technologií VMware a může k nim nabízet také široké portfolio našich služeb. Prostřednictvím těchto služeb my v GAPP System napomáháme řešit stěžejní zákaznické výzvy jako jsou - transformace datových center, hybridní IT a bezpečnost.

Tento vysoký statut podporuje naši společnou Cestu k Ideálnímu IT, při které je kladen důraz na efektivitu vynaložených nákladů, agilitu a nutnost snižování rizik.

Nabídka zaměstnání GAPP System, spol. s r.o.