logo Saul informační systémy s.r.o.
Tomáš Brabec

Tomáš Brabec

Obchodní ředitel společnosti Saul informační systémy

LinkedIn

ROI analýzu provádíme s využitím praktický zkušenosti konzultantů a kvalitní SW nástroje v podobě ERP řešení informačního systému RIS vyvíjeného naší společností Saul IS spol. s r. o. pro plánování podnikových procesů, řízení znalostí a zdrojů integrující všechny základní podnikové informační toky do jednoho komplexního celku a se službami přímo ovlivňujícími klíčové faktory úspěšnosti podnikání.

Mezi hlavní přínosy našeho řešení patří výrazné zrychlení vyhledání prvotních dokladů přímo z ekonomického informačního systému RIS, náhrada papírových archivů elektronickými a vzájemné propojení mezi všemi evidencemi.

Nejčastěji jsou využívány funkce pro evidenci bankovních výpisů a dodavatelských faktur.

Velice si vážíme důvěry našich nových zákazníků a budeme dělat všechno proto, aby spokojenost byla maximální. ROI analýzy jasně ukazují, že návratnost investice je kolem 2 - 3 let. ERP RIS šetří čas a zvyšuje efektivitu.

Konkurenceschopnost na trhu je veliká, tudíž uspějí jen kvalitní řešení s přidanou hodnotou, ať už je jakákoliv. Výhodu tím pádem získá zákazník, který za stejné peníze bude mít kvalitnější služby a robustnější řešení. Nasazení nových technologií nám umožňuje i nové možnosti ve vývoji.

Společnost Saul IS je na trhu více jak 20 let. Patříme mezi přední dodavatele podnikových informačních systémů. Máme přes 150 spokojených zákazníků po celé České a Slovenské republice. Zaměřujeme se na individuální potřeby zákazníků.

Proto dnes máme desítky sofistikovaných řešení. Spolupracujeme s několika partnery, ať už se jedná o oblast výroby, čárových kódů nebo mezd.

Stránka 1/2 Další >