logo

Cena poroty IFMA CZ pro MIBCON za projekt v oblasti facility managementu

Mezinárodní profesní organizace IFMA (International Facility Management Association) udělila mimořádnou cenu poroty v kategorii projekt roku 2010 v oblasti facility managementu společnosti MIBCON a.s.

Ocenění IFMA bylo uděleno za zavedení řešení SAP v projektu Implementace manažerské nadstavby ve skupině RPG Real Estate.

"Zisk tohoto ocenění nás utvrzuje v tom, že naše společnost jde správnou cestou. Hodnota je o to větší, že se jednalo o jednu z prvních implementací tohoto progresivního nástroje pro podporu plánování a konsolidačních procesů SAP Business Planning and Consolidation v České republice," řekl Jan Holík, ředitel společnosti MIBCON a.s.

V rámci tohoto projektu bylo implementováno řešení SAP BPC pro plánování, reporting a konsolidaci do celkem 33 společností skupiny RPG. Nový systém například výrazně zkrátil dobu konsolidace, sjednotil reporting v celé skupině, vytvořil jednotnou datovou základnu a umožnil flexibilní modelování budoucího vývoje nejen v průběhu standardizovaného plánovacího procesu. Celý reportovací cyklus byl ve výsledku zkrácen o 65 %. Tento projekt již také získal zlaté ocenění SAP Quality Award 2010 v kategorii "Nová podniková aplikace".

Další články k tématům - management - IFMA - ocenění - Jan Holík

Článek ze dne 15. prosince 2010 - středa

Další články od MIBCON a.s.

Cena poroty IFMA CZ pro MIBCON za projekt v oblasti facility managementu