logo

Hledání práce s Android aplikací Monster

Monster CZ představuje svoji aplikaci pro Android pro hledání práce, jako nejnovější v řadě svých mobilních aplikací, kdy jí předcházela aplikace pro iPhone a iPad. Monster aplikaci pro Android je možné zdarma stáhnout prostřednictvím Android Market.

Android je na Linuxu založená softwarová platforma, která je primárně určená pro mobilní zařízení (chytré telefony, PDA, navigace aj.), je vyvinuta společností Google. V České republice je navržena tak, aby odpovídala přísným bezpečnostním kritériím a je považována za nejbezpečnější platformu pro mobilní operační systémy.

Podle on-line výzkumu z ledna 2011 byl Android zvolen za nejlepší operační systém v této oblasti, a to ze 71 procent. Monster CZ reaguje na tyto skutečnosti a přichází tedy na trh s novou Monster aplikací pro Android.

Android je v České republice dodáván se sadou základních aplikací (např. email klient, sms, kalendář, mapy, web prohlížeč, kontakty, atd.). Tyto základní aplikace lze nyní rozšířit o Monster Android aplikaci, kterou najdete v nabídce Android Market.

"V konkurenčním prostředí trhu nabídek práce je důležité ujistit se, že naši uchazeči mají možnost neustálého přístupu k nejnovějším informacím kdykoli a odkudkoli", komentuje Vasu Nagalingham za Monster. "Monster aplikace pro Android je nejnovějším rozšířením našeho seznamu mobilních řešení hledání práce. Posláním Monster je ještě snazší cesta ke konkrétním pracovním nabídkám."

Monster aplikace pro Android poskytuje přístup k hledání práce, umožňuje prohlížet a spravovat účet Monster, včetně přístupu k dříve uloženým výsledkům hledání zaměstnání. K dispozici jsou přímé odkazy na Google Mapy, kdy aplikace umožňuje zobrazit polohu pracovní nabídky a tím ověřit, zda se nachází v preferované lokalitě.

K hlavním vlastnostem Monster aplikace pro Android:

Další články k tématům - Android - CV - Google - iPad - iPhone - Linux - mapy - PDA - práce - zdarma - Vasu Nagalingham

Článek ze dne 26. dubna 2011 - úterý

Další články od Monster Worldwide CZ s.r.o.