logo

Profesní networkingová síť BeKnown propojena s portálem Monster

Monster integroval aplikace BeKnown (profesní networkingové sítě na Facebooku) se stránkami Monster. Uchazeči o práci tak mohou nyní využívat sémantickou vyhledávací technologii Monster k nalezení vhodných nabídek práce.

Monster přináší nabídky práce a tipy pro rozvoj vaší kariéry. Nyní díky BeKnown - profesní síti na Facebooku, můžete navazovat kontakty, které vám pomohou získat lepší práci. Začněte budovat svou profesní síť hned teď, na Monster.cz.

Integrace aplikace BeKnown a stránek Monster rovněž rozšiřuje náborové možnosti zaměstnavatelů na sociální síti Facebook, jež čítá na 901 milionů uživatelů - 34 zemích v Severní a Jižní Americe, Austrálii a Evropě.

Každý měsíc navštíví stránky Monster na 100 milionů lidí, kteří mají celosvětově přístup k milionům pracovních nabídek za pomoci naší sémantické vyhledávací technologie:, řekl Sal Iannuzzi, chairman, president a CEO společnosti Monster Worldwide. :Spojili jsme sílu vyhledávací technologie Monster s aplikací BeKnown, sítí pro navazování profesních kontaktů, vyvinutou naší společností, jako další skvělý způsob spojení zaměstnavatelů a uchazečů o práci, jenž nikde jinde neexistuje.:

Tento poslední milník znamená plynulé pokračování v dlouhodobé strategii společnosti Monster, která si klade za cíl využívat jakýkoliv způsob nebo metodu ke spojení uchazečů o práci se zaměstnavateli napříč širokým spektrem platforem, včetně webu, mobilních zařízení a sociálních sítí, za použití světově nejvyspělejší technologie pro propojení vhodného kandidáta s odpovídající nabídkou práce.

Integrace aplikace BeKnown se stránkami Monster umožňuje uživatelům:

Integrace profesní sítě BeKnown na stránky Monster umožňuje zaměstnavatelům:

"Když jsme v červnu 2011 spustili aplikaci BeKnown, naším hlavním cílem bylo využít znalosti společnosti Monster v oblasti náboru na internetu a největší sociální síť na světě k tomu, aby vznikla nová platforma pro profesní networking přímo na Facebooku", řekl Matthew Mund, viceprezident oddělení produktového managementu společnosti Monster. "V posledních deseti měsících jsme rozšiřovali funkcionality aplikace BeKnown jak pro uchazeče, tak i pro zaměstnavatele. Ve spojení se stránkami Monster má teď BeKnown před sebou skvělou budoucnost a značný potenciál růstu."

BeKnown je rovněž dostupný zcela zdarma v podobě mobilních aplikací pro iPhone a pro zařízení s operačním systémem Android.

Další články k tématům - Android - Facebook - vyhledávání - zdarma - Sal Iannuzzi - Matthew Mund

Článek ze dne 23. května 2012 - středa

Další články od Monster Worldwide CZ s.r.o.