logo

Virtuální veletrh pracovních příležitostí a vzdělání na DnyPrace.cz

Na inovativní trojrozměrné platformě plně vybaveného kongresového centra s propracovaným okolím areálu, připravil Monster.cz první plně interaktivní virtuální veletrh pracovních příležitostí a vzdělání v České republice a na Slovensku.

Technická infrastruktura prvního česko-slovenského virtuálního veletrhu pracovních příležitostí a vzdělání umožňuje zaměstnavatelům plně komunikovat s uchazeči o zaměstnání v reálném čase, návštěvníci budou mít k dispozici na stáncích vystavovatelů personálem obsazenou recepci, knihovnu, místnost s projekcí video prezentací zaměstnavatele, přehledný prostor s názvem "Práce a kariéra u nás" a další vymoženosti. K dalším z mnoha inovací patří možnost účasti na řadě videokonferencí, přednášek a rozhovorů se zaměstnavateli a s poskytovateli vzdělání. Rovněž v průběhu veletrhu bude možné využít virtuální kavárny, kde mohou návštěvníci sdílet mezi sebou své zkušenosti a postřehy.

Pro účely veletrhu DnyPrace.cz byla vytvořena inovativní trojrozměrná platforma plně vybaveného kongresového centra s propracovaným okolím areálu. Vnitřní a vnější podoba výstaviště je připravena nabídnout zaměstnavatelům a zájemcům o práci a vzdělání nevšední a mimořádně atraktivní prostředí, které zajistí efektivní setkávání zaměstnavatelů a poskytovatelů vzdělání se zájemci o práci a další vzdělávání.

Zaměstnavatelé budou moci plně přizpůsobit stánek vlastní firemní identitě s možností se ve svém prostředí chovat k návštěvníkům vskutku interaktivně a profesionálně.

Vystavení všech nabídek práce v prostředí veletrhu a současně na službách Monster.cz s jejich celostátní a světovou viditelností je součástí účasti na této akci. Chat s návštěvníky, formální pohovory, screening obdržených životopisů a předvýběr těch nejvhodnějších kandidátů jsou samozřejmostí.

Podobné veletrhy probíhají také v další zemích, kde Monster poskytuje služby trhu práce např. ve Velké Británii, Francii, Itálii nebo Belgii. Tento virtuální veletrh je po mimořádně úspěšné akci "Keep Czech Working", fyzického veletrhu práce, který v rámci celosvětové série na konci roku 2009 zavítal do České republiky, dalším z inovativních příspěvků na podporu rozvoje trhu práce u nás.

"Virtuální veletrh pracovních příležitostí a vzdělání je inovativní přístup v oblasti komunikace v prostředí zájemců o nové zaměstnání a vzdělání a pro společnosti a organizace, které nabízejí práci a možnosti vzdělávání. Umožnit zaměstnavatelům okamžitý kontakt s uchazeči o zaměstnání ze všech českých regionů či zahraničí výrazně zvyšuje efektivitu náboru. Inovativní technologie, online interakce a možnost připojit se z jakéhokoli místa přináší zajímavé nové možnosti", říká Jaroslav Macnar, marketingový ředitel Monster.cz.

Na virtuálního veletrhu DnyPrace.cz se očekává účast stovky zaměstnavatelů, škol a vzdělávacích organizací, s návštěvou přibližně 100000 uchazečů o zaměstnání či vzdělání.

První plně interaktivní virtuální veletrh pracovních příležitostí a vzdělání v České republice a na Slovensku proběhne ve dnech od 4. do 10.10. 2010. Registrace účastníků a zpracování objednávek vystavovatelů na tuto mimořádnou akci na českém trhu práce již probíhá.

Článek ze dne 21. května 2010 - pátek

Další články od Monster Worldwide CZ s.r.o.