logo SAP ČR,spol. s r.o.

Hana Součková

Generální ředitelka společnosti SAP ČR

Hana Součková - SAP ČR,spol. s r.o.logo SAP ČR,spol. s r.o.LinkedIn

Důležité je na nic nečekat, protože Česká republika má velmi zajímavou pozici a ve spoustě ohledů dokážeme trend akcelerační ekonomiky vytěžit. Nesmíme si ale nechat ujet vlak. Pokud chceme v prostředí silné zahraniční konkurence uspět, měli bychom být i o krok napřed v porozumění, co nám digitalizace i akcelerační ekonomika mohou přinést.

Jinými slovy vystoupit ze stínu staré IT logiky, že to je taková černá skříňka, která občas něco udělá, ale přistoupit k tomu tak, že IT už se stává byznysovou službou, která by měla podporovat obchodní cíle firmy. Akcelerační ekonomiku tu již prakticky zažíváme.

Proto jsme ji také zvolili jedním z hlavních témat naší výroční konference SAP NOW, která v Praze proběhla v minulém týdnu.

Jana Honková

People Lead v SAP Labs Česká republika

Jana Honková - SAP ČR,spol. s r.o.logo SAP ČR,spol. s r.o.LinkedIn

Ze všech globálních poboček SAP se Signavio rozhodlo právě pro Brno, protože je zde mnoho IT talentů, kteří jsou nejen zkušení, ale i kreativní. Mimo jiné jde i o strategickou lokaci, která nám pomůže při případném dalším rozšiřování našich aktivit v regionu střední a východní Evropy.

Jako rodačku z Brna Líšně mě to těší o to víc, že mohu své zkušenosti, které jsem získala v berlínské pobočce Signavia, nyní zužitkovat v Česku.

Martin Janáček

Generální ředitel SAP Labs Česká republika a viceprezident týmu AIS

Martin Janáček - SAP ČR,spol. s r.o.logo SAP ČR,spol. s r.o.LinkedIn

Oblast process mining je jednou z nejrychleji rostoucích v rámci podnikového softwaru. Společně se Signaviem tak může SAP nabídnout klientům celistvější obraz o jejich podniku a pomoci jim rychleji a efektivněji projít digitální transformací.

Kromě náboru lidí do nového oddělení plánuje SAP Labs v Brně letos vypsat přes sto nových pozic a dále rozšířit řady našich kolegů.

Hana Součková

Generální ředitelka společnosti SAP ČR

Hana Součková - SAP ČR,spol. s r.o.logo SAP ČR,spol. s r.o.LinkedIn

V současné době jsme svědky velké konzumerizace B2B segmentu. Lidé i zde totiž oprávněně očekávají podobný zážitek, na jaký jsou zvyklí z B2C. Zároveň v B2B roste strategická důležitost poskytování služeb s přidanou hodnotou na úkor pouhého prodeje produktů.

Naše platforma SAP Commerce Cloud může B2B společnosti ve všech těchto aspektech plně a pružně podpořit. Tento projekt potvrdil důležitost dvou trendů, a sice správného načasování a odbornosti.

Nejde totiž jen o implementaci technického řešení, ale i o výběr vhodného partnera, který zákazníka úspěšně provede celým procesem. Jsem velmi ráda, že zkušená digitální agentura ACTUM Digital s námi spojila své síly.

Juergen Mueller

Technologický ředitel a člen představenstva společnosti SAP

Juergen Mueller - SAP ČR,spol. s r.o.logo SAP ČR,spol. s r.o.LinkedIn

Budoucnost nás, našich zákazníků i partnerů je v cloudu. Naše aktuální oznámení jsou určena jak pro podporu profesionálních vývojářů, tak i všech dalších lidí, které zajímá vývoj softwaru.

Současně dávají zákazníkům záruku, že na dnešní inovace půjde navázat.

Stránka 1/8 Další >