logo

ERP od Tieto cílí na potřeby tiskařského a balírenského průmyslu

Společnos Tieto uvádí ERP řešení pro výrobu a potisk obalových materiálů, které je zakomponováno do produktu Microsoft Dynamics AX a kombinuje výhody osvědčeného ERP systému s bohatou funkcionalitou s oborově specifickými moduly pro balírenský průmysl od švýcarské společnosti Lean Projects AG.

Nové ERP řešení Tieto je určeno pro tiskařský a balírenský průmysl a zahrnuje řízení financí, plánování, řízení výroby, nákup materiálu, prodej výrobků i marketing. Pokrytí všech operací v jediném systému zajišťuje úplnou transparentnost celého výrobního procesu a podporuje snižování nákladů. ERP řešení Tieto je připraveno na využití při řízení specifických procesů, realizovaných společnostmi z oboru potisku a výroby obalových materiálů.

Řízení specifických procesů:

Unikátní kombinace ERP systému, modulů pro balírenský průmysl a integrovaných grafických nástrojů pro plánování výroby dává dohromady specializované moderní řešení s řadou výhod.

Plánování výroby:

"Naše nové řešení je zaměřeno na potřeby středně velkých a větších firem, zabývajících se výrobou a potiskem obalových materiálů, stejně jako na mezinárodní koncerny s mnoha závody nejrůznějších velikostí," dodává Martin Matýska, MS Dynamics Consultant společnosti Tieto. "Komplexní ERP systém podporuje nákladově efektivní plánování produkce a umožňuje zrychlit odezvu na požadavky zákazníků."

Další články k tématům - Dynamics - ERP - flexotisk - hlubotisk - potisk - Martin Matýska

Článek ze dne 30. května 2011 - pondělí

Další články od Tieto Czech s.r.o.