logo Tieto Czech s.r.o.

Martin Ambler, nový obchodní ředitel Tieto

Společnost Tieto Czech oznamuje jmenování Martina Amblera obchodním ředitelem pro Českou republiku, jako první krok rozvoje obchodní činnosti na českém a slovenském trhu.

Společnost Tieto oznamuje zahájení obchodních aktivit na českém a slovenském trhu pod vedením nového obchodního ředitele Martina Amblera.

Tieto působí v České republice od roku 2001 a s téměř 1800 zaměstnanci v ostravském softwarovém centru je jedním z největších zaměstnavatelů v oblasti IT v České republice.

Do současné doby poskytovala společnost Tieto IT služby především zákazníkům v zahraničí. Jako další krok se Tieto rozhodlo podpořit v Evropě osvědčené obchodní procesy, produkty a znalosti také na českém a slovenském trhu a posílit zde obchodní pobočku, plně integrovanou v globálních strukturách společnosti. Díky tomu přinese Tieto větší přidanou hodnotu svým současným i novým zákazníkům v České republice a na Slovensku.

Obchodním ředitelem společnosti Tieto byl jmenován Martin Ambler, který tím převzal odpovědnost za všechny obchodní aktivity společností Tieto v České republice a na Slovensku. Martin Ambler přichází do Tieto s bohatými zkušenostmi z managementu a vedení obchodu v nadnárodních společnostech jako CA, Mercury, HP či SAP.

"Ve společnosti Tieto vidím značný potenciál, především díky bohaté základně IT specialistů a úspěchům na ostatních evropských trzích," komentuje své jmenování Martin Ambler, nový obchodní ředitel společnosti Tieto. "Věřím, že úspěšnému rozvoji obchodu společnosti Tieto na našem a slovenském trhu pomohu svými zkušenostmi z dalších nadnárodních IT společností."

"Jsem přesvědčená, že Martin Ambler je tím správným člověkem pro nastartování a rozvoj našich obchodních aktivit na lokálním trhu a přeji mu v jeho práci mnoho úspěchu," dodává Eeva-Liisa Mauno, ředitelka společnosti Tieto Czech s.r.o.

Společnost Tieto se soustředí na odvětví, ve kterých má ty nejhlubší znalosti podnikání a potřeb svých zákazníků. Jde především o oblasti telekomunikací a médií, finančních služeb, energetiky, lesního průmyslu a zdravotnictví.

Další články k tématům - ředitel - Martin Ambler - Eeva-Liisa Mauno

Článek Tieto Czech s.r.o. ze dne pondělí 30. srpna 2010

Další články od Tieto Czech s.r.o.