logo

Jana Studničková, nová marketingová ředitelka U:fona

V listopadu 2009 nastupuje jako nová ředitelka pro marketing a PR mobilního operátora U:fon Jana Studničková, která v posledních pěti letech pracovala pro skupinu Penta Investments. Dosavadní ředitel marketingu Lukáš Antoš ze společnosti odchází.

Jana Studničková přichází do U.fona v okamžiku, kdy se pomyslná penetrace mobilních služeb v České republice pohybuje kolem 130 %. Zvýšený konkurenční tlak a změny ve vnímaní novinek současnou generací vyžadují integraci více oblastí marketingu. Jana Studničková tak bude zodpovědná nejen za tradiční marketing a PR, ale nově také za on-line komunikaci.

"U:fon je nejlevnější operátor, a proto levná, tedy co nejefektivnější, musí být i naše komunikace. Proto se nyní zaměříme na přesně zacílenou online komunikaci, sociální sítě a regiony,“ říká Jana Studničková, nová marketingová ředitelka U:fona.

Jana Studničková je absolventkou Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Mluví anglicky, německy a polsky. V Pentě, kam přišla v roce 2005 z agentury CzechInvest, zodpovídala za komunikační aktivity skupiny a v oblasti marketingu se podílela například na rozjezdu maloobchodní sítě Žabka. V posledním roce pak měla na starosti komunikaci přímo jedné z portfoliových firem - Aera Vodochody. K jejím zálibám patří cestování, jachting, lyžování a moderní literatura.

Další články k tématům - komunikaci - marketingu - PR - ředitelka - U:fon - Jana Studničková - Lukáš Antoš

Článek ze dne 5. listopadu 2009 - čtvrtek

Další články od U:fon